Follow Us

Demirhan Şerefhan yeniden başkan

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanlığı’na Demirhan Şerefhan seçildi.

Federasyonun 3’üncü Olağan Mali ve Genel Kurulu Ankara’da yapıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan genel kurulda Murat Gökhan Orçun divan başkanlığına seçilirken, yönetim ve denetim kurulu raporları oy birliğiyle kabul edildi.

Genel kurulda başkanlık için iki aday yarıştı.2008 yılından bu yana başkanlık görevini sürdüren Mustafa Veysel Gülpınar ile 2000-2008 yılları arasında başkanlık yapan Demirhan Şerefhan’ın aday olduğu seçimde 294 delegeden 257’si oy kullandı.

Yaklaşık 3 saat süren oy kullanma işleminin tamamlanmasından sonra sandıklar açılarak, oy sayma işlemine geçildi. 257 delegeden 144’ünün oyunu alan Demirhan Şerefhan, 1 dönem aranın ardından başkanlığa yeniden seçildi. Mustafa Veysel Gülpınar ise 109 oyda kaldı. 4 oy geçersiz sayıldı."Güçlü kulüpler, güçlü federasyon" sloganıyla yola çıkan Demirhan Şerefhan, başkan seçilmesinin ardından yaptığı konuşmada önceki yönetime, delegelere ve tüm Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ailesine teşekkür etti.

Yeni yönetim, disiplin ve denetleme kurulları ise şu üyelerden oluştu:

Board of Directors

Sinan Kalpakçıoğlu, Gökhan Sarı, Kaya Çilingiroğlu, Osman Tanburacı, Nesrin Mater, Erol Ersan, Atilla Bingöl, Bülent Yağar, Nurettin Konar, Vedat Soylu, Hüseyin Ateşar, Ali Duran Karakaya, Alpaslan Ünlü, Hulusi Kalender.

Board of Discipline

Av. Osman Buldan, Av. İlhan Biçer, Av. Bugra Yegül, Av. Irmak Meltem Er, Şükrü Boran Uçar.

Supervisory Board

Mehmet Dülgerkaraoğlanoğlu, Kenan Özüdoğru.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P