Follow Us

Announcements

HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Lig”  Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

11.02 tarihli atamalar

SL TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ GÖZLEMCİ-2
14.HF 10.02.2024 ANKARA ODTÜ SENTETİK ÇİM SAHA 13.00 ODTÜ TEKNOKENT S.K. PENDİK ENG. S. K. MURAT BAY AYHAN ÖZAY YAKUP ÖZDEMİR MUSTAFA ÇAVUŞ
14.HF 11.02.2024 İZMİR BORNOVA BEHÇET UZ REKR. ALANI FUTBOL SAHASI 13.00 İZMİR BŞ. BEL. GENÇB. S.K. DEPSAŞ ENERJİ S.K. METİN TAMTEKİN FATİH DİKBEZ ALİ TUNÇER ALİ KARAKÖSE
14.HF 11.02.2024 TRABZON AKYAZI 2 NOLU SAHA 13.00 ORTAHİSAR BEL. AMP. F.S.K. KAYSERİ MELİKGAZİ BEL. S.K. SERVET ÖLEKLİ ABDULKADİR DÜZGÜN CİHAN GÜLÇİÇEK VEDAT TAŞDEMİR
14.HF 11.02.2024 ANKARA REHABİLİTASYON MERKEZİ 19 EYLÜL SP. TES. 13.00 TSK REH. MRK. ENG.S.K. GEBZE BELEDİYESİ AMPUTE S.K. MUSA MUTLU AHMET AYTAÇ ÖZÇELİK AHMET İLHAN AYDIN UYGAR YAKUP OLGAR
14.HF 11.02.2024 İSTANBUL ŞİŞLİ BEL. AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU SAHASI 14.00 ŞİŞLİ YEDİTEPE ENG. S. K. KONYA AMP. FUT. S.K. SELAMİ KARAHANCI MEHMET ERTÜRK CELAL ERTAŞ YAHYA EROĞLU
14.HF 11.02.2024 G.ANTEP ŞAHİNBEY AKKENT SPOR TESİSLERİ 12.00 ŞAHİNBEY BEL. GENÇ. S.K. ALVES KABLO AMP. FUT.S.K. MEHMET HİMYERİ VOLKAN OĞUZ ERDEM SARIASLAN UTKU TUNAVELİOĞLU AHMET MADEN
1.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
2.HF 11.02.2024 İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ SARIGAZİ STADYUMU 12:30 SANCAKTEPE BELEDİYE S.K. ADANA AMPUTE S.K. OĞUZHAN YALDIZ ORHAN KAYA MEHMET BİLMEZ HARUN ÜNVER
2.LİG TARİH ŞEHİR SAHA SAAT A TAKIMI B TAKIMI HAKEM Y.HAKEM 3.HAKEM GÖZLEMCİ
6.HF 11.02.2024 G.ANTEP 25 ARALIK HOKEY ÇİM SAHASI 14.00 GAZİANTEP BEDENSEL ENG.S.K. BAĞCILAR ENGELLİLER S.K. ŞEHMUS ÜNVERDİ GÜRKAN SEVİNÇ KEREM ÖZTÜRK SADIK KAYHAN
6.HF 11.02.2024 ANKARA ANKARA BŞ. BEL. AMPUTE FUTBOL PARK SAHASI 13:00 ANKARA AMPUTE S.K. UYSAL HYDRAULIC KONYA BED.ENG.S.K. ÖMER OZAN ERMAN GÖZDE BEDİR ABDULLAH İNAN MURAT YÜZGEÇ
6.HF 11.02.2024 BATMAN 75. YIL CUMHURİYET SENTETİK ÇİM SAHASI 14:00 BATMAN GÖKKUŞAĞI ENG. S.K. SAMSUN BEDENSEL ENG.S.K. OKAN GÜLDAL MEHMET ÇİNPOLAT MEHMET FATİH DELİÇAY MURAT AKÇUN

Announcements

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

Continue Reading

Announcements

Continue Reading

Announcements

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P