Follow Us

Engelli Sporu Her Cuma Ntv Spor Radyo’da.

Engelli Sporu Her Cuma Ntv Spor Radyo’da.

Engelli Sporu Her Cuma Ntv Spor Radyo’da.

Son Londra Olimpiyatlarında yakaladıkları başarıyla dikkatleri üzerlerine çeken engelli sporcular, engellilerin de sporda başarılı olabileceğini herkese gösterdi. Ancak engelli sporu ülkemizde pek tanınmıyor. Bu açığı kapatacak, içeriği sadece engelli sporundan oluşan bir program, Ntv Spor Radyo’da engelli engelsiz herkese hitap edecek şekilde yayında. Kendiside engelli olan program yapımcı ve sunucusu Ayhan Aktaş ‘’ Kombine ‘’ isimli spor programında 15 branştan oluşan spor dallarından şampiyon sporcu ve adaylarını programında konuk ediyor. Ayrıca Garanti Bankası Tekerlekli Basketbol Ligi özel panaroması, Ampute ligi gibi özel bölümlerle, aktif devam eden branşlardaki sıcak gelişme ve sonuçları dinleyiciler ‘’ Kombine’de ‘’ bulabiliyor.

Ayhan Aktaş’la Kombine Ntv Spor Radyo’da her Cuma saat 10.30-12.00 Saatleri arasında yayında.

Programın 31 Ocak Cuma Günü Konuğu, Paralimpik Oyunlarda Okçuluk Branşında Dünya Şampiyonu Olan Milli Sporcu Burcu Dağ.


TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P