Follow Us

Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk’ten Millilerimize Tebrik Mesajı

Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk, İrlanda’da düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda ve Çekya’da organize edilen Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi başarı ile temsil eden Milli sporcularımız için tebrik mesajı yayımladı. 

”İrlanda’nın başkenti Dublin’de düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nın son gününde S5 kategorisi kadınlar 50 metre kelebekte gümüş madalya kazanan Sevilay Öztürk ile Sümeyye Boyacı’yı ve S5 kategorisi erkekler 50 metre kelebekte bronz madalyanın sahibi olan Beytullah Eroğlu’nu yürekten tebrik ederim. Milli Yüzücülerimiz kazandıkları madalyalarla bizleri gururlandırdılar. Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden başta Milli Sporcularımız olmak üzere bu başarıda emeği geçen ekibimize teşekkür ediyorum. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”

”Çekya’nın Pilsen şehrinde organize edilen 2018 Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nı; 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplamda dört madalya ile tamamlayan Milli Okçularımızı kutluyorum. W1 Erkekler bireyselde birincilik elde ederek uluslararası arenada bayrağımızı dalgalandıran Milli Okçumuz Bahattin Hekimoğlu’nu, yine aynı kategoride bronz madalya kazanan Naci Yenier’i, Klasik Yay Kadınlarda gümüş madalyanın sahibi olan Merve Nur Eroğlu’nu ve Erdoğan Aygan, Taner Eren ve Bülent Korkmaz’dan oluşan Makaralı Yay Erkek Takımımızı kazandıkları gümüş madalya dolayısıyla yürekten tebrik ederim. Başarıda emeği geçen teknik ekibimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Milli Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”


Arif Ümit Uztürk
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı 

Announcements

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

 

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 4.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 4. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

 

4. HAFTA ATAMALAR

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG GÜNCEL KART ÇİZELGESİ

2023-2024 Sezonu Bitexen Ampute Futbol Süper Lig güncel kart çizelgesi aşağıdadır,

Bilgilerinize sunulur.

SÜPER LİG 2023-2024 SEZONU KART ÇİZELGESİ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P