Follow Us

Federasyon Başkanımız Bayan Milli Takım Kampını Ziyaret Etti

Federasyon Başkanımız TS Basketbol Bayan milli takımımızın Antrenmanlarını yaptığı Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerini ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK, 25-31 Ocak 2016 tarihleri arasında  Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Tesislerinde Antrenmanlarını yapacak olan TS Basketbol U25 Bayanlar milli takım seçme kampını ziyaret etti.

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sn.Metin KAPLAN ve Yalova İl Jandarma Komutanı Albay Osman ASLAN ilede görüşen Federasyon Başkanımız, daha sonra Yalova Ortopedik Engelliler Spor Kulübü Başkanı Alparslan ERKOÇ, Milli Takım Sporcularımız ve Teknik Ekibimiz ile birlikte Yalova Belediye Başkanı Sn. Vefa SALMAN’ı makamında ziyaret etti.

Sporcularımızın göstermiş olduğu başarıları yakından takip ettiğini, Yalova Belediyesi olarak sporcularımızın her zaman yanlarında olmaya çalıştıklarını ve desteklerinin devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Sn.Vefa SALMAN’a Federasyon Başkanımız’da Federasyonumuz faaliyetleri ve Paralimpik Oyunları hakkında bilgi verdikten sonra engelli sporuna vermiş olduğu destek ve misafirperverliklerinden dolayı Federasyonumuz anısına plaket takdim etti.

TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P