Follow Us

Federasyon Başkanımız Bayan Milli Takım Kampını Ziyaret Etti

Federasyon Başkanımız TS Basketbol Bayan milli takımımızın Antrenmanlarını yaptığı Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerini ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK, 25-31 Ocak 2016 tarihleri arasında  Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Tesislerinde Antrenmanlarını yapacak olan TS Basketbol U25 Bayanlar milli takım seçme kampını ziyaret etti.

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sn.Metin KAPLAN ve Yalova İl Jandarma Komutanı Albay Osman ASLAN ilede görüşen Federasyon Başkanımız, daha sonra Yalova Ortopedik Engelliler Spor Kulübü Başkanı Alparslan ERKOÇ, Milli Takım Sporcularımız ve Teknik Ekibimiz ile birlikte Yalova Belediye Başkanı Sn. Vefa SALMAN’ı makamında ziyaret etti.

Sporcularımızın göstermiş olduğu başarıları yakından takip ettiğini, Yalova Belediyesi olarak sporcularımızın her zaman yanlarında olmaya çalıştıklarını ve desteklerinin devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Sn.Vefa SALMAN’a Federasyon Başkanımız’da Federasyonumuz faaliyetleri ve Paralimpik Oyunları hakkında bilgi verdikten sonra engelli sporuna vermiş olduğu destek ve misafirperverliklerinden dolayı Federasyonumuz anısına plaket takdim etti.

Announcements

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

Continue Reading

Announcements

Continue Reading

Announcements

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P