Follow Us

Federasyon Başkanımız Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri Programına katıldı.

Federasyon Başkanımız Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri Programına katıldı.

Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinin düzenlemiş olduğu "Kariyer Günleri" programlarının ilki Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK’ün katılımı ile gerçekleştirildi.

Yaklaşık 300 öğrenci ile Okçuluk Teknik Kurul Başkanımız Doç. Dr Hakan Kolayiş, Okçuluk Milli Takım Teknik Direktörümüz Nejat Üstün, Eğitim Kurulu Üyemiz Doç.Dr. İpek Eroğlu Kolayı, Antrenörlük Bölüm Başkanı Doç.Dr. Malik Beyleroğlu, Boccia Eğitim Kurul Üyemiz Nesim Yalvarıcı, Adem Erbay ve Sakaryaspor eski Teknik Direktörü Nedim Kurtiç’inde izleyici olarak katıldığı ve 1.5 saat süren interaktif Panel’de Federasyonumuzun faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Federasyon Başkanımız, Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı’na ve emeği geçenlere’de ayrıca teşekkür etti.Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P