Follow Us

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ Ampute Futbol Milli Takımımızı kabul etti

Ampute Futbol Milli Takımımızı Gençlik ve Spor Bakanı Sn.Akif Çağatay KILIÇ makamında kabul etti.

11-14 Eylül 2015 tarihleri arasında Polonya‘nın Warşova şehrinde düzenlenen 2015 Polonya Euro Cup Turnuvasını Şampiyon olarak tamamlayan Ampute Futbol Milli Takımımızı Gençlik ve Spor Bakanı Sn.Akif Çağatay KILIÇ makamında kabul etti.

Spor Bakanlığı Merkez binasında gerçekleşen kabulde milli takım sporcularımızın yanı sıra Federasyon Başkanımız Sn.Arif Ümit UZTÜRK ve teknik ekibimizde hazır bulundu.

Milli takımımızı başarılarından dolayı tebrik eden ve milli takımımızın çalışmaları hakkında bilgi alan Gençlik ve Spor Bakanımıza Federasyon Başkanımızda Federasyonumuza katkı ve desteklerinden dolayı plaket sundu.

Kabul ile ilgili resimler aşağıdadır.

TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P