Follow Us

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ T.S. Basketbol Maçını İzledi

AYBESK – BJK RMK Marine

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig 4. hafta müsabakalarından Ankara Yenimahalle Bel. Eng. S.K. ile BJK RMK Marine S.K. bugün Ankara Pursaklar spor salonunda oynandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ, Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN ve Türkiye Bedensel Engellile SPor Federasyonu Başkanı Demirhan ŞEREFHAN’ında baştan sonuna kadar birlikte izlediği müsabakayı Beşiktaş 72-66 kazanmayı başardı.

Müsabaka süresince heyecanın hiç bitmediği çekişmeli geçen maçın ardından Bakan Kılıç sahaya inerek, iki takımında sporcularını tebrik etti ve sporcular ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ayrıca maçta TBESF Yönetim Kurulu Üyelerinden Vedat SOYLU, Erol ERSAN ve Nurettin KONAR ile TBESF Genel Sekreteri Fevzi ÖZER’de hazır bulundular.


 

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P