Follow Us

İstanbul Engelli Yıldızlar S.K. Elig Ortak Avukat Bürosuna Emanet

Elig Ortak Avukat Bürosu’dan sponsorluk…

 

İSTANBUL ENGELLİ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜ, ELİG ORTAK AVUKAT BÜROSU’NA EMANET

ELİG Ortak Avukat Bürosu, engelli sporunun gelişmesi adına 2013-2014 sezonundan başlamak üzere, İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu ile yaptığı toplantılar sonucunda, engelli sporunun gelişmesi, bedensel engelli gençlerin yetiştirilmesi ile topluma kazandırılmaları için İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü’nün yaptığı çalışmalara maddi ve manevi katkı sağlamak adına sponsor olmaya ve bu sponsorluğun ilerleyen yıllarda da artarak gelişmesi yönünde karar aldı.

ELİG Ortak Avukat Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Av.Gönenç GÜRKAYNAK, İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü bünyesinde yer alan ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği, Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 1.Liginde mücadele eden basketbol takımının isminin “ELİG Avukat Bürosu Engelli Yıldızlar Basketbol Takımı” adıyla liglere katılmak istediklerini söyleyen Sayın GÜRKAYNAK, iddialı bir kulüp yapısı oluşturularak desteklerinin uzun yıllar devam edebileceğini, takımın yeniden yapılandırılması için çalışmaların kısa sürede başlamasını talep etmiştir. Ayrıca, bu tarz oluşumun içinde olmaktan da gurur ve mutluluk duyduklarını ifade etmiştir.
İstanbul Engelli Yıldızlar Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Sayın M. Kemal YÜKSEL de, engelli sporunun ilk kurulan kulüplerinden olma özelliği taşıyan kulübümüz, uzun yıllar elit sporcular yetiştirmiş, bedensel engelli sporunun Ülkemizde başlamasında, gelişmesinde ve bu günlere gelmesinde hatırı sayılır katkısı olmuştur. Son yıllarda duraklama dönemi yaşayan kulübümüzün ELİG Ortak Avukatlık Bürosu’nun katkıları ile eski günlerine döneceğini ifade etmiş ve ELİG Ortak Avukatlık Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Av. Gönenç GÜRKAYNAK başta olmak üzere tüm ekibine sonsuz teşekkürlerini sunmuştur.

 

TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU TARAFINDAN SPONSORA PLAKET

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu As Başkan’ı Ali Duran Karakaya, 12.01.2014 Pazar Günü Ahmet Cömert Spor Salonu’nda oynadığımız maç öncesinde, kulübümüze sponsor olan ELİG Ortak Avukat Bürosu’na Federasyon adına plaket takdim etti. Karakaya, plaketi takdim ederken, ELİG Ortak Avukat Bürosu Yönetim Kurulu Başkanı Av. Gönenç Gürkaynak’a göstermiş oldukları duyarlılıktan ve engelli sporuna vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.


 

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P