Follow Us

Macaristan’da Türk Rüzgarı esti

Avrupa Halter Şampiyonasında bayanlar büyükler 61 Kg kategorisinde Hafize Bingöl Avrupa 3.sü Gençler 61.Kg ‘da yarışan Gamze Sayar ise Avrupa 1.si oldu.

24-28 Kasım 2015 tarihleri arasında Macaristan’ın Eger şehrinde düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonasında Bayanlar büyükler 61 Kg kategorisinde Hafize Bingöl Avrupa 3.sü Bayanlar Gençler 61.Kg ‘kategorisin’de yarışan Gamze Sayar ise Avrupa 1.si,Erkekler büyükler 72 Kg kategorisinde İzzettin KANAT 195 Kg kaldırarak Avrupa 2.si, Bayanlar 67 Kg’da Dilfiroz Kuzdağı 95 Kg kaldırırarak Avrupa 2.si olmuştur.

Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz..

Gamze Sayar Avrupa Şampiyonu (Madalya Töreni)

Gamze Sayar’ın muhteşem performası

Hafize Bingöl Avrupa 3.sü (Madalya Töreni)

Hafize Bingöl’ün muhteşem performansı


TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P