Follow Us

Masa Tenisi Milli Takımından büyük başarı

8-13.Mayıs.2012 tarihleri arasında Slovenya’da düzenlenen Uluslararası Masa Tenisi turnuvasına 33 ülkeden 272 sporcu katılmıştır.

Bireysel yarışlarda 3 Altın madalya kazanan Milliler bu turnuvada 4 altın, 1 gümüş ,2 bronz madalya elde etmiştir.Bireysel müsabakalarda 4.klasta tekerlekli sandalye ile yarışan Milli Sporcu Abdullah Öztürk Altın Madalya, 9.klasta yarışan Milli Sporcu Neslihan Kavas Altın Madalya ve 7.klasta yarışan sporcumuz Kübra Öcsoy Altın Madalya kazanmıştır.

9. ve 10. klasta yarışan Neslihan Kavas ve Ümran Ertiş Altın madalya , 4.klasta yarışan Abdullah Öztürk ve Nesim Turan Gümüş madalya, Hilal Türkkan, Ebru Can ve Kübra Öcsoy’dan oluşan diğer bir bayan takımımız Bronz madalya kazanarak takım yarışlarını başarı ile tamamlamışlardır.

Milli Takım Teknik Direktörleri İlhami Kılınçkaya ve Yusuf Kılınçkaya katıldıkları turnuva sonuçlarından oldukça memnun olduklarını belirtti. 2012 Londra Paralimpik Oyunlarına yoğun antrenman ve kamp programı ile devam edeceklerini söyleyen teknik ekip çalışmalarının karşılığını takımın başarısı ile aldıklarını dile getirdi.

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

Continue Reading

Announcements

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P