Follow Us

Meksika Büyükelçiliğine Ziyaret

Ampute Futbol Meksika Büyükelçiliğini ziyaret etti…

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Milli Takım Antrenörü Halil İbrahim KÖPRÜLÜ, Ampute Futbol Teknik Kurul Başkanı Tufan ÖKTÜREN, Türkiye Futbol Federasyonu Engelli Futbolu Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer GÜRSOY ve Ampute Futbol Milli Takım sporcuları Meksika Büyükelçiliğini ziyaret ettiler.

Kasım ayında Meksika’da yapılacak olan  Ampute Futbol Dünya Kupası hakkında bilgi alan ve takımımızı yakından takip ettiğini söyleyen Meksika Ankara Büyükelçisi Martha Barcena Coqui, bu şampiyonanın gelmiş geçmiş en büyük Ampute Futbol Organizasyonu olacağını ve Milli Takımımızın da bu organizasyonda güzel vakit geçirmesini temenni etti.Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında elde ettiği başarıları da yakından takip ettiğini söyleyen Coqui; ”şampiyona Meksika’nın en güzel şehrinde gerçekleşicek ve sizlerinde bu büyük organizasyondan şampiyon ayrılmanızı diliyoruz” dedi.

Ziyarette Milli Takım Sporcuları, Meksika  Büyükelçisi Martha Barcena Coqui’ye hediyerlerini takdim ettiler.Kendisine takdim edilen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Milli sporcularının imzalamış olduğu bir Türkiye formasını hemen üzerine giyen Büyükelçi Coqui , ziyaretten çok mutlu olduğunu şampiyona bittiğinde de kapılarının Milli Takıma herzaman açık olduğunu dile getirdi.

 
Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

Continue Reading

Announcements

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P