Follow Us

TBESF NEWS

Mercedes-Benz Türk Otobüs Teslim Töreni

Mercedes-Benz Türk, Otobüs Teslim Töreni

 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu, dünya genelinde başarılarıyla bilinen otomotiv devi Mercedes-Benz Türk’le sürdürdüğü işbirliğini bir adım daha ileri taşıyor. Bu kapsamda, Mercedes-Benz Türk, federasyonun ulaşım ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış bir otobüsü “Teslim Töreniyle” federasyona iletti.

 

Mercedes-Benz Türk’ün Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’na olan uzun vadeli desteği, engelli sporcuların başarılarına ulaşmalarını sağlamak amacıyla bir kez daha gözle görülür bir şekilde kendini gösteriyor. Ulaşım sponsorluğu kapsamında gerçekleştirilen bu güzel işbirliği, engelli sporcuların katılımını artırarak, sporun geniş kitlelere ulaşmasına ve toplumda farkındalık yaratılmasına katkı sağlamayı amaçlıyor.

 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı “Alpaslan ERKOÇ”, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Mercedes-Benz Türk’ün bedensel engelli sporculara olan süregelen destekleri, federasyonumuzun hedeflerine ulaşmasında kritik bir rol oynuyor. Bu özel otobüs, sporcularımızın seyahatlerini daha konforlu ve güvenli hale getirecek, aynı zamanda federasyonumuzun faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürmesine yardımcı olacak. Mercedes-Benz Türk’e bu anlamlı katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Teslim Törenine katılan Mercedes-Benz Türk Otobüs Satış ve Pazarlama Direktörü Osman Nuri Aksoy; federasyon ile olan işbirliklerini değerlendirerek, “Sosyal sorumluluk projelerine verdiğimiz önem çerçevesinde, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’na olan desteklerimizi sürdürmekten gurur duyuyoruz. Engelli sporcularımızın başarıları bizim için büyük bir ilham kaynağıdır. Bu otobüs, onların spor arenasında daha fazla zafer kazanmalarına katkıda bulunacak” şeklinde konuştu. Teslim Töreninde ayrıca Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tolga Bilgisu, Mercedes-Benz Türk Kurumsal İletişim Müdürü Miray Demirel ve Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel’de katılım sağladı.

TBESF NEWS

3.Kez AVRUPA ŞAMPİYONUYUZ

Continue Reading

TBESF NEWS

ŞAMPİYON TÜRKİYE

1-8 Haziran 2024 tarihleri arasında Fransa’nın Evian kentinde gerçekleştirilen Ampute Futbol Avrupa şampiyonasında Milli takımımız Final maçında İspanya’yı 3-0 yenerek 3. kez şampiyon olmayı başardı.

Milli takımımızda golleri, Rahmi Özcan, Ömer Güleryüz ve Fatih Şentürk kaydetti.

Böylelikle tarihte yapılan tüm Avrupa Şampiyonalarında ülkemiz “Şampiyon” olma başarısı göstermiş oldu.

 

Continue Reading

TBESF NEWS

FİNALDEYİZ

Ampute Futbol Avrupa Şampiyonası yarı final karşılaşmasında Ampute Futbol Milli takımımız Polonya takımını 5-1 yenmeyi başardı. Takımımız böylelikle 3. kez Avrupa Şampiyonasında finale yükselme başarısı gösterdi. Karşılaşmada Muhammed Yeğen, Rahmi Özcan,  ve Serkan Dereli birer gol, Şeyhmus Erdinç ise iki gol atarak galibiyete katkı sağlayan isimler oldu.

Final Maçı 8 Haziran Cumartesi saat: 17:00’da İngiltere-İspanya karşılaşmasının galibiyle oynanacak ve karşılaşma TRT Spor’dan canlı olarak yayınlanacak.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P