Follow Us

MİLLİ DANSÇILARIMIZDAN 3 MADALYA!

Uluslararası Paralimpik Komitesi (IPC) tarafından Slovakya’nın Kosice düzenlenmekte olan Para Dans Dünya Kupası’nda Milli dansçılarımızdan üç madalya geldi. 8 ülkenin yarıştığı tek erkekler serbest stil kategorisinde Milli sporcularımızdan; Osman Ertöz ikinci olarak gümüş madalya, Abdülkadir Ünal ise yarışmaları üçüncü sırada bitirerek bronz madalya kazandı. Aynı zamanda tek erkekler Latin dans dalında ülkemizi temsil eden Milli dansçımız Abdülkadir Ünal bu kategoride de üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.  

ÇİFTLERDE MADALYA ŞANSI ARAYACAKLAR
Milli dansçılarımız Osman Ertöz ve Yeşim Eryiğit, organizasyonun son gününde bugün TSİ 17.00’de çiftler serbest stil kategorisinde madalya şansı arayacaklar. 

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

Continue Reading

Announcements

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P