Follow Us

MİLLİ OKÇULARIMIZ ANKARA KAMPINDA

11-19 Ağustos günleri arasında Çekya’nın Pilsen şehrinde düzenlenecek 2018 Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Okçuluk Milli Takımımız, bugün Ankara’da kampa girecek. 10 Ağustos Cuma gününe kadar sürecek kampta 13 milli sporcumuz bulunuyor.

OKÇULUK MİLLİ TAKIM KAMPI
4-10 AĞUSTOS/ANKARA 

1- YAĞMUR ŞENGÜL
2- ZEHRA ÖZBEY TORUN
3- OĞUZHAN POLAT
4- ABDULLAH YORULMAZ
5- YAVUZ PAPAĞAN
6- YİĞİT CANER AYDIN
7- NACİ YENİER
8- BAHATTİN HEKİMOĞLU
9-
TANER EREN
10– ERDOĞAN AYGAN
11- SEVGİ YORULMAZ 
12- BÜLENT KORKMAZ
13- MERVE NUR EROĞLU 

Milli Takımımız, Temmuz ayında Çekya’da düzenlenen ”Para Okçuluk Dünya Sıralaması ve Avrupa Kupası 2.Ayağı’ndan” 1 altın,1 gümüş madalya ile ayrılmıştı. 


TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P