Follow Us

Milliler Adana’da

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonasına katılacak Milliler Adana’da kampa girdi…

Dünya Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonasına katılacak Milliler Adana’da kampa girdi


Adana’da 5-15 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Dünya  Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası öncesinde Türk Mili takımı kente gelerek kampa girdi.Kuraları geçtiğimiz ay çekilen şampiyonaya Türkiye, İsveç, İtalya, Japonya, Venezüella, Güney Afrika, Kanada, İran, Japonya, Avusturalya, İngiltere ve Meksika katılacak.

3 ADANALI VAR

Öte yandan, Çukurova Üniversitesi Spor Salonu’nda hazırlıklarını sürdüren Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı kadrosunda 3 Adanalı sporcu yer aldı.Adana Martı Engelliler Kulübü’nden Kemal Kaan Şafak, Ömer Işık ve Adana Engelliler Kulübü’nden M. Cem Cerit, hedeflerinin milli forma altında hem Adana’yı, hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P