Follow Us

Nevzat Yamaç Para Atıcılık Tüm Dallar Türkiye Kupası Sona Erdi

27-30 Nisan 2022 tarihleri arasında Mersin Erdemli Atış Poligonunda gerçekleştirilen organizasyonda 18 şehirden 55 sporcu 3 gün boyunca 10 farklı kategoriye yarıştı. TBESF Başkanı Muaz Ergezen müsabakaların sonunda yapmış olduğu açıklamayla Atıcılık branşında sporcularımızın iddialı olduğununun altını çizdi. Başkan Ergezen, ‘’Para Milli Takımlarımızın belirlenmesi için önemli bir organizasyon düzenledik. Atıcılık branşından Paris 2024 Paralimpik oyunlarında beklentimiz çok yüksek. Hazırlanmak için sahip olduğumuz zaman görünenden kısa, bu yüzden aynı verimlilikle çalışmaya devam edeceğiz. Dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyorum." diye konuştu.

Kupanın son gününde dereceye giren sporcular ise şöyle:

– Karışık 50 Metre Tüfek Yatarak Atış SH1 (R6)
1. Savaş Üstün – 607,6
2. Erhan Coşkuner – 604,6
3. Mustafa Tuncel – 589,2

– Karışık 50 Metre Tabanca SH1 (P4)
1. Taha Yasin Küsmüş – 524
2. Ayşegül Pehlivanlar – 517
3. Cevat Karagöl – 505

Alınan tolu sonuçlar indirilebilir içerik olarak sunulmuştur.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P