Follow Us

OKÇULUK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONUÇLARI

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Açık Hava  Okçuluk Türkiye Şampiyonası 03-05 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya 100. yıl Okçuluk Tesislerinde gerçekleşti. Müsabakalar sonucunda ilk üçe giren sporcularımıza Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Okçuluk As Başkanı İrfan ÇELİK, Federasyon Genel Sekreteri Erhan DURUKAN, Türkiye Okçuluk Federasyonu Teknik Kurul Başkanı Metin GAZOZ ile Milli Takım Antrenörü Özcan EDİZ madalyalarını takdim etti. Madalya alan sporcularımız  ve kulüplerimiz aşağıda sunulmuştur.


KLASİK YAY BAYAN
1.    ZEHRA ÖZBEY TORUN(ANTALYA FERDİ)
2.    MERVE NUR EROĞLU(OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ)
3.    YAĞMUR ŞENGÜL (TSK SPOR KULÜBÜ)

KLASİK YAY ERKEK
1.     YAVUZ PAPAĞAN (TSK SPOR KULÜBÜ)
2.     BEKİR ÜNLÜ (SAKARYA CİMNASTİK SPOR KULÜBÜ)
3.     SADIK SAVAŞ (İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ)

MAKARALI YAY BAYAN
1.      SEVGİ YORULMAZ (DENİZLİ GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ)
2.      BURCU DAĞ (İSTANBUL OKÇULUK SPOR KULÜBÜ)
3.      HANDAN BİROĞLU(BOZOKLAR SPOR KULÜBÜ)

MAKARALI YAY ERKEK

1.      DOĞAN HANCI(İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ)
2.      ERDOĞAN AYGAN (İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ)
3.      TANER EREN (MUĞLA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ)

W1 ERKEK
1.    BAHATTİN HEKİMOĞLU (İSTANBUL OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ)
2.    NACİ YENİER(İSTANBUL OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ)
3.    YİĞİT CANER AYDIN (İSTANBUL OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ) 

KLASİK YAY MİX TAKIM
1.     OKÇULAR VAKFI SPOR KULÜBÜ
2.      İSTANBUL BÖLGE
3.      TSK SPOR KULÜBÜ

MAKARALI YAY MİX TAKIM
1. DENİZLİ GSK
2. İSTANBUL BÖLGE
3. TSK SPOR KULÜBÜAnnouncements

Kurban Bayramı Tebrik

Continue Reading

Announcements

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

2024-2025 Sezonu Ampute Futbol Hakem ve Gözlemci Vize takvimi duyurusu

 

İlgi talimat gereği Ampute Futbol Hakem ve Gözlemcilerimizin 2024-2025 Ampute Futbol sezonu vizelerini yenilemeleri için uyulması gereken esaslar aşağıdadır.

1) Hakem ve Gözlemcilerin vize yenileme işlemleri 01 Temmuz – 30 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. 30 Temmuz 2024 tarihine kadar Federasyonumuza ulaşmayan hakem ve gözlemci vize belgeleri işleme alınamayacağından evrak gönderim tarihine hassasiyet gösterilmesi önem arz etmektedir.

 

2) Ampute Futbol 2024-2025 sezonunda görev almak üzere sadece 2023-2024 sezon sonunda Faal hakem ve gözlemci kadrosunda yerini korumuş olan hakem ve gözlemciler vize yenileme için müracaat edebilecektir.

 

3) 2024-2025 Sezonu için Hakem ve Gözlemcilerden vize ücreti alınmayacaktır.

 

4) Tüm Gözlemciler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Gözlemci bilgi formunu 2 adet vesikalık fotoğrafla birlikte Federasyonumuza gönderecektir.

 

5) Tüm hakemler bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulmuş ve son altı ay içerisinde çekilmiş fotoğraflı 2 adet Hakem bilgi formu, 2 adet vesikalık fotoğraf ve TFF tarafından İl ve bölgesel klasmanlar için kabul edilen nitelikte sağlık raporunun aslını veya renkli fotokopisini Federasyonumuza gönderecektir.

NOTLAR 

Faal Hakem ve Gözlemciler için Ampute Futbol 2024 /2025 sezonu başlamadan önce sezon başı eğitim semineri tarih ve yeri daha sonra bildirilecektir.

Bu vize takviminde yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik dâhil karar vermeye Ampute Futbol MHK yetkilidir.

Tüm Hakem ve Gözlemcilerin bu talimat ekinde yayımlanan belge ve formları kullanması zorunlu olup, farklı form ve belge kullananların vize yenileme işlemleri yapılmayacaktır.

Bilgi formlarına yabancı dil girişi yapan hakem ve gözlemciler yabancı dil seviyesini gösterir belgelerini de bilgi formuna ekleyerek Federasyona gönderecektir.

Hakem ve Gözlemcilerimiz ihtiyaç halinde ibraz etmek üzere Federasyonumuza gönderdiği belgelerin birer nüshasını kendilerinde bulunduracaklardır.

Vize belgeleri kargoyla ve karşı ödemeli olmayacak şekilde Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun “Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi, Üçler Plaza No:126 Kat:2 Daire No: 3-4 Balgat – Çankaya / ANKARA” adresine Kargo veya APS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgi Formları Aşağıdadır;

2024-25-HAKEM-BILGI-FORMU-SAGLIK-RAPORU

 

2024-25-TBESF-GOZLEMCI-BILGI-FORMU

 

Continue Reading

Announcements

Federasyon Başkanımızdan Bayram Mesajı

Sevgili Sporcularımız, Değerli Antrenörlerimiz, Kulüp Başkanlarımız ve Yöneticilerimiz, Kıymetli Ampute Futbol Camiası,

Mübarek Kurban Bayramı’nızı en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel ve anlamlı bayramda, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler geçirmenizi temenni ediyorum.

Sporcularımızın azmi ve başarısı, antrenörlerimizin özverili çalışmaları, kulüp başkanlarımız ve yöneticilerimizin destekleri sayesinde, her geçen gün daha büyük başarılara imza atmaktayız. Sizlerin gösterdiği gayret ve fedakarlıkla Ampute Futbol her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz.

Kurban Bayramı’nın getirdiği bereket ve huzurun, tüm hayatımıza yayılmasını ve güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Alpaslan Erkoç
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P