Follow Us

Oturarak Voleybol’a Büyük Destek

Keçiören Belediyesinin Oturarak Voleybol için kullanılmak üzere TBESF’ye tahsis ettiği spor salonu ilk maçına ev sahipliği yaptı.

24.02.2022 saat 17:00’da Ali Özdemir Spor Salonu’nda Oturarak Voleybol dostluk maçı düzenlendi. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Gençlik ve Spor Bakanlığı Şube Müdürü Çetin Ok, TBESF Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ferhat Esatbeyoğlu ve ESP Spor Kulübü Başkan yardımcısı Arda Günay Dostluk karşılaşmasını yerinden takip etti.

Maça verilen arada sporcularla buluşan heyet, fotoğraf çektirip sohbet etti. Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Başak Altınok ve Ergezen, engelleri aşmanın el ele vermekle mümkün olacağını belirterek, tüm engelli vatandaşları spor ile tanıştırmak için iş birliği yapmaya devam edeceklerini vurguladılar. 

Dostluk havasının hâkim olduğu mücadeleyi Diyarbakır Ortopedik Engelliler Gücü SK. karşısında Serebral Palsi Spor Kulübü 3-0 ile kazandı.

1 Set. 25-12
2. Set 25-22
3. Set 25-9

Announcements

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

Continue Reading

Announcements

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P