Follow Us

Oturarak Voleybol Türkiye Kupası’nda Şampiyon Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü!

Federasyonumuz tarafından Adana’da düzenlenen Oturarak Voleybol Türkiye Kupası’nda, Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü Türkiye şampiyonu oldu.

Oturarak Voleybol Türkiye Kupası Serinevler Spor Salonu’nda düzenlendi. Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü, Karabük Gençlik Spor Kulübü’nü 3-1 ve Alaplı Alges takımını 3-0 yenerek adını finale yazdırdı. Finalde Adana Ayyıldız Engelliler Spor Kulübü ile karşılaşan Zonguldak takımı rakibini 3-0 yenerek şampiyon oldu. 

Oturarak Voleybol Türkiye Kupası’nı şampiyon olarak tamamlayan KDZ Ereğli Belediye Spor Kulübü’ne kupa ve madalyaları TBESF Başkanı Arif Ümit Uztürk ve Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş tarafından takdim edildi. 

Dereceye giren takımlara ise madalyalarını TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik, TBESF Yönetim Kurulu Üyesi Oğuz Çerik ve Adana Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Kadir Gül verdi. 

Alınan sonuçların ardından dereceye giren kulüpler şu şekilde:
1- Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü
2- Adana Ayyıldız Engelliler Spor Kulübü
3- Karaman Gençlik ve Spor KulübüAnnouncements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P