Follow Us

OTURARAK VOLEYBOL ULUSLARARASI TURNUVA

ULUSLARARASI BOSNA HERSEK TURNUVASI

27-29 MAYIS 2016 TARİHLERİNDE BOSNA HERSEK’İN SAREYOVA ŞEHRİNDE YAPILAN ULUSLARARASI OTURARAK VOLEYBOL TURNUVASI SONUÇLANDI

XV ULUSLARARASI SARAJEVO OPEN TURNUVASI
TURNUVAYA KATILAN TAKIMLAR, GRUPLAR VE SONUÇLARI
-Brezilya milli takımı (Rio Paralimpik oyunlarına gidiyor)
-Almanya milli takımı (Rio Paralimpik oyunlarına gidiyor)
-Rusya milli takımı (Rio Paralimpik oyunlarına gidiyor)
-Mısır milli takımı (Rio Paralimpik oyunlarına gidiyor)
-Hırvatistan Milli takımı
-Türkiye milli takımı
-Oki Fantomi-Bosna Hersek (Kulüp takımı)
-Bayer 04 –Almanya (Almanya B milli takımı)
-Hrabri-Hırvatistan (Kulüp takımı)
-Nyiregyhazi-Macaristan (Kulüp takımı) takımları katılmıştır.
A GRUBU B GRUBU
-MISIR -OKİ FANTOMİ
-BREZİLYA -RUSYA
-ALMANYA -TÜRKİYE
-NYİREGYHAZİ -BAYER 04
-HIRVATİSTAN -HRABRİ
Fikstür yukarıda şekilde belirlenmiş olup grup maçları sonucuna göre grup 1 ve 2 leri diğer grubun 1 ve 2.si ile çapraz oynayarak final grubu, diğer takımlarda gruplarındaki sıralamalarına göre oynayarak genel sıralama belirlenmiştir.

Oynanan maç sonuçlarına göre;
1-OKİ FANTOMİ
2-Rusya
3-Almanya
4-Mısır
5-Brezilya
6-Bayer 04
7-Hırvatistan
8-Nyiregyhazi
9-TÜRKİYE
10-Hrabri şeklinde sonuçlanmıştır.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P