Follow Us

Süper Lig’de üçüncü gün maç sonuçları

HDI Sigorta 2020-2021 Sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 2. Etabı’nda üçüncü gün tamamlandı.  

HDI Sigorta 2020-2021 Sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 2. Etabı, Yalova ve Bursa’da eş zamanlı olarak düzenlenen üçüncü gün karşılaşmalarıyla devam etti. 

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Arif Ümit Uztürk, karşılaşmaların oynandığı Bursa Orhan Gazi Spor Salonu’nu ziyaret etti.

İskenderun Engelliler-Gazişehir Gaziantep mücadelesini TBESF İdari Asbaşkanı İrfan Çelik ve TBESF Yönetim Kurulu Üyesi Aleattin Toker ile tribünden takip eden Başkan Uztürk, maç sonunda sporcularla fotoğraf çektirdi. 

HDI Sigorta 2020-2021 Sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde üçüncü gün sonuçları ise şöyle: 

Yalova-90. Yıl Spor Salonu
Bağcılar Engelliler-Balıkesir BBSK: 53-59
İzmir BBSK- 1907 Fenerbahçe: 60-57
Yalova Ortopedikler-Ordu BSSK: 72-55 

Bursa Orhan Gazi Spor Salonu
TSK Rehabilitasyon Merkezi SK-Beşiktaş HDI Sigorta:
51-73
Güçlü Eller Engelliler-Şanlıurfa BBSK: 39-75
Galatasaray-Ceylanpınar BESK: 89-65
İskenderun Engelliler-Gazişehir Gaziantep: 48-79

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P