Follow Us

T.S. Basketbol Teknik Komiser Adaylık Başvurusu

Tekerlekli Sandalye Basketbol Teknik Komiser Adaylık Başvurusu

2013-2014 SEZONUNDA TÜRKİYE BEDENSEL ENGELLİLER TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOLU MÜSABAKALARINDA GÖREV ALMAK İSTEYEN TEKNİK KOMİSER ADAYLARININ EKTEKİ FORMU (DOSYA 1 ) DOLDURARAK, İLK AŞAMADA FAKS İLE ( 0.312.311.68.52) DAHA SONRA POSTA YOLU İLE 15 AĞUSTOS 2013 TARİHİ MESAİ BİTİMİNE KADAR FEDERASYONA GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

NOT: MEVCUT TEKNİK KOMİSERLERİMİZİNDE SÖZ KONUSU FORMU DOLDURMALARI GEREKMEKTEDİR.

TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P