Follow Us

T.S. Tenis Turkish Open Sonuçları

T.S. Tenis Turkish Open 04 – 06 Mayıs 2012 , Antalya Open 11 – 13 Mayıs 2012 tarihleri arasında Antalya Kaya Belek Otel de 18 ülkeden 120 sporcu devam etmektedir

T.S. Tenis Turkish Open 04 – 06 Mayıs 2012 , Antalya Open 11 – 13 Mayıs 2012 tarihleri arasında Antalya Kaya Belek Otel de 18 ülkeden 120 sporcu devam etmektedir. 04 – 06 Mayıs 2012 tarihleri arasında oynan ilk Turnuva olan Turkish Open Turnuvasında, Türkiye Milli Takımı adına yarışan Büşra ÜN Tek Bayanlarda Birinci, Ebru BULGURCU ise Tek Bayanlarda İkinci olmuştur. Bayanlar Çiftlerde de Büşra ÜN İngiliz Takım arkadaşı Lauren JONES ile birlikte Takım Birincisi olmuşlardır.

Tek Erkekler Birincisi KAMİL FABISIAK ( Polonya )

Tek Erkekler İkincisi HOSSAIN MAMIPOUR ( İran )

Çift Erkekler Birincileri SEBASTIAN HUSSER ( Fransa ) – LEONID SHEVCHIK( Rusya )

Tek Bayan Birincisi BÜŞRA ÜN ( Türkiye )

Tek Bayan İkincisi EBRU BULGURCU ( Türkiye )

Çift Bayan İkincileri BÜŞRA ÜN ( Türkiye ) – LAUREN JONES ( İngiltere )

Announcements

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI CANLI YAYIN

TÜRKİYE – İSRAİL AMPUTE FUTBOL MAÇI 🔴

Heyecan dorukta!
2 Haziran Pazar, Saat: 17:00’da tüm gözler TRT Spor ekranlarında olacak!

Milli gururumuz, Ampute Futbol Takımımız sahaya çıkıyor!

Continue Reading

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P