Follow Us

TBESF Yüzme 1. Kademe Antrenörlük Kursu / Güncel Program

TBESF Yüzme 1. Kademe Antrenörlük Kursu ve Programı/ Güncel Program

28 Mayıs – 08 Haziran 2014 tarihleri arasında Eskişehir’ de düzenlenecek olan I.Kademe Antrenör Eğitim Kursu’ na katılacaklarda aranılacak şartlar :

a) Bedensel Engelli antrenör adayları için en az ilköğretim veya dengi okul mezunu olmak, engelli olmayan antrenör adayları için en az lise veya dengi okul mezunu (Bütün kademeler için geçerli olup, Milli sporcular için en az ilkokul mezunu olma şartı aranır.)

b) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair doktor raporu sunmak,

c)Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık, gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak;

ç) En az 18 yaşını doldurmuş olmak,

d)Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Disiplin Yönergesine göre son üç yıl içinde olmak kaydıyla; bir defada 6 aydan daha fazla veya bu süre içerisinde toplamda 1 yıldan fazla ceza almamış olmak.

Kursa katılacaklardan istenecek belgeler :

a) Dilekçe (açık adresli)
b) Diploma sureti (noter tasdikli, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olanlar için kurum onaylı)
c) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezaları olmadığına dair yazı (aslı)
ç) Kursa katılacak adaylar Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 6297787 nolu hesabına (IBAN : TR87 0006 2000 7110 0006 2977 87) 150.00 TL. yatırdıklarına dair banka makbuzu
d) 4 Adet vesikalık fotoğraf (sakalsız ve kravatlı)
e) Sağlık raporu (sağlık ocaklarından aslı)
f) Savcılık iyi hal kâğıdı (aslı)
g) Nüfus cüzdanı sureti (TC. Kimlik Nolu ve resimli)
h) Milli sporcu ise, Milli Sporcu Belgesi fotokopisi

YÜZME ANTRENÖR KURSU PROGRAMI EDİNMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ…

28 Mayıs 2014 tarihinde saat 10:00’ da Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü önünde toplanılıp, servislerle derslerin yapılacağı Anadolu Üniversitesi’ ne transferler yapılacaktır.

İSTENİLEN BELGELERİN FEDERASYONUMUZ(0312) 311 68 52 NOLU FAX NUMARASINA GÖNDERMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR…

TBESF NEWS

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanımız Alpaslan Erkoç, 3 Aralık Dünya Engelliler gününde “Ümraniye Engelsiz Spor Merkezi’nin” açılışında bir araya geldi. Sayın Bakanımız, etkinlik boyunca yüzlerce bireyle yakından ilgilenerek samimi ve güler yüzlü desteğini esirgemedi.

Ülke olarak, engelli bireylere yönelik sunduğu kapsamlı desteklerle bilinen Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Spor Bakanımızın da kararlı ve kapsayıcı politikalarıyla engelli sporcularımıza daha geniş olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu desteklerle birlikte, sporda yeni başarılar elde ederek ülkemize madalyalar ve şampiyonluklar getirmeyi hedefliyoruz

Continue Reading

Announcements

SÜPER LİG 5.HAFTA HAKEM VE GÖZLEMCİ ATAMALARI

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2023-2024 faaliyet programı çerçevesinde oynanan “Bitexen Ampute Futbol Süper Ligi” 5. Hafta Hakem ve gözlemci atamaları aşağıdadır;

5. hafta atamalar

Continue Reading

TBESF NEWS

AMPUTE FUTBOL MERKEZ HAKEM KURULU

Federasyonumuz Ampute Futbol Merkez Hakem Kurulu görevlendirilmesi ve kurul içi görev dağılımı aşağıdaki gibidir. Camiamıza duyurulur.

A.F. MHK Başkanı Ahmet Emin ALANKA

A.F. MHK Bşk V. Alpaslan ACIMERT

A.F. MHK HAAK Başkanı Murat YÜZGEÇ

A.F. MHK EPAK Başkanı Utku TUNAVELİOĞLU

A.F. MHK Raportör Mustafa ÇAVUŞ

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P