Follow Us

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ

21-23 Ekim 2016 tarihlerinde Antalya’da Arena Spor Salonunda aşağıdaki programa göre yapılacaktır.

Antrenör gelişim semineri Türkiye Kupası maçları ile birlikte düzenlenecektir.  
Seminere katılacak olan Antrenörlerimizin yol ücretleri (her kulüp adına bir antrenör için), otobüs rayiç bedeli üzerinden Federasyonumuzca merkez ödeme şeklinde  karşılanacaktır.  Antrenörlerimiz konaklama ve diğer giderlerini kendileri karşılayacaklardır.
Seminer Programı :

21 Ekim Cuma

14:00 Paraolimpik Oyunlar Sürecinde Tekerlekli Sandalye Basketbol A Milli Takım Savunma ve Hücum Organizasyonları (Tacettin Çıpa)
16:00 Oyun kurallarında yeni yorumlar (Selçuk KAÇIN)

22 Ekim Cumartes
i
14:00 Tekerlekli Sandalye Basketbol Oyun Sistemleri (Sedat İncesu)
16:00 Tekerlekli Sandalye Basketbol Özel Antrenman Bilgisi (Özgür Emrah Büken)

23 Ekim Pazar

14:00 Milli Takımlarda Alt Yapı Çalışmaları (Selim Savaş Akarsu)
16:00 Antrenör Eğitim Faaliyetlerinin Değerlendirilmesi, dilek ve temenniler, kapanış.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P