Follow Us

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL EUROLİG 1. KUPASINDA GALATASARAY AVRUPA ŞAMPİYONU

27-29 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA İSPANYA’NIN BİLBAO ŞEHRİNDE YAPILAN IWBF ULUSLARARSI TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL EUROLİG 1. KUPASINDA FİNALDE BİDAİDEAK BİLBAO BSR’yi 73-71 YENEN GALATASARAY SPOR KULÜBÜMÜZ ÜST ÜSTE 2. KEZ ŞAMPİYON OLMUŞTUR. YİNE AYNI KUPADA MÜCADELE EDEN BEŞİKTAŞ RMK MARİNE 3., KARDEMİR KARABÜK SPOR 5. OLMUŞTUR.

27-29 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA FRANSA’NIN BADAJOZ ŞEHRİNDE YAPILAN IWBF ULUSLARARSI TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL EUROLİG 3 KUPASI FİNALLERİNDE İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜMÜZ 3. OLMUŞTUR.

26-28 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA FRANSA’NIN SAİNT AVOLD ŞEHRİNDE YAPILAN IWBF ULUSLARARSI TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL EUROCUP KUPASI A GRUBU FİNALLERİNDE AVUKAT DESTEKLİ İSTANBUL ENGELLİ YILDIZLAR SPOR KULÜBÜMÜZ ŞAMPİYON OLMUŞTUR,

26-28 NİSAN 2018 TARİHLERİ ARASINDA ANKARA’DA EV SAHİPLİĞİNİ GÜCLÜ ELLER SPOR KULÜBÜMÜZÜN YAPTIĞI IWBF ULUSLARARSI TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL EUROCUP KUPASI B GRUBU FİNALDE GAZİŞEHİR GAZİANTEP SPOR KULÜBÜMÜZ ŞAMPİYON OLMUŞTUR, AYNI GRUPTA YERALAN BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 2., GÜCLÜ ELLER SPOR KULÜBÜ 3. OLARAK TAMAMLAMIŞTIR.

GRUPLARINDA ŞAMPİYON OLAN AVUKAT DESTEKLİ İSTANBUL ENGELLİ YILDIZLAR VE GAZİŞEHİR GAZİANTEP SPOR KULÜPLERİ 2018-2019 SEZONUNDA IWBF EUROLİG 3 KUPALARINA DOĞRUDAN KATILACAKTIR.

FİNALLERE KATILAN TÜM TAKIMLARIMIZI VE HAKEMLERİMİZİ TEBRİK EDERİZ.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P