Follow Us

1. Lig

1. Lig
1. Lig
# Takımlar Ms G M A Y Av P
1 14 13 1 1174 687 487 27
2 14 12 2 1162 844 318 26
3 14 12 2 1003 821 182 26
4 14 10 4 1035 754 281 24
5 14 10 4 1108 890 218 24
6 14 8 6 826 962 -136 22
7 14 8 6 937 896 41 22
8 14 7 7 927 844 83 21
9 14 6 8 811 894 -83 20
10 14 4 10 792 863 -71 18
11 14 4 10 799 912 -113 18
12 14 3 11 808 1008 -200 17
13 14 1 13 656 974 -318 15
14 14 0 14 439 1128 -689 14
Müsabaka Haftası: 1
9 Oct 2021 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
68
68 61
HATAY B.B.S.K
61
2 Oct 2022
TUZLA B.E.S.K
56
56 65
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
65
2 Oct 2022
68 AKSARAY B.S.K.
51
51 77
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
77
2 Oct 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
70
70 53
KOCAELİ E.B.S.K
53
2 Oct 2022 15:00
BURSA B.B.S
78
78 68
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
68
2 Oct 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
100
100 27
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
27
2 Oct 2022 15:00
1453 BESK S.K.
50
50 73
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
73
2 Oct 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
43
43 71
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
71
9 Oct 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
88
88 55
68 AKSARAY B.S.K.
55
Müsabaka Haftası: 2
9 Oct 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
67
67 47
ANTALYA BŞB. ASAT SK
47
9 Oct 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
50
50 41
1453 BESK S.K.
41
9 Oct 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
72
72 78
TUZLA B.E.S.K
78
9 Oct 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
59
59 72
BURSA B.B.S
72
9 Oct 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
40
40 68
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
68
Müsabaka Haftası: 3
15 Oct 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
61
61 78
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
78
15 Oct 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
50
50 45
BATMAN E.S.K.
45
15 Oct 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
64
64 61
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
61
15 Oct 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
52
52 85
BURSA B.B.S
85
15 Oct 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
59
59 54
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
54
15 Oct 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
97
97 87
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
87
15 Oct 2022 15:00
1453 BESK S.K.
71
71 50
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
50
23 Oct 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
78
78 81
HATAY B.B.S.K
81
Müsabaka Haftası: 4
23 Oct 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
46
46 44
TUZLA B.E.S.K
44
23 Oct 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
62
62 41
1453 BESK S.K.
41
23 Oct 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
51
51 58
BURSA B.B.S
58
23 Oct 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
56
56 78
68 AKSARAY B.S.K.
78
23 Oct 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
67
67 54
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
54
23 Oct 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
105
105 29
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
29
Müsabaka Haftası: 5
30 Oct 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
81
81 73
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
73
30 Oct 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
24
24 103
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
103
30 Oct 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
57
57 67
ANTALYA BŞB. ASAT SK
67
30 Oct 2022 15:00
BURSA B.B.S
81
81 56
BATMAN E.S.K.
56
30 Oct 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
49
49 77
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
77
30 Oct 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
87
87 57
KOCAELİ E.B.S.K
57
30 Oct 2022 15:00
1453 BESK S.K.
39
39 85
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
85
Müsabaka Haftası: 6
5 Nov 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
71
71 66
HATAY B.B.S.K
66
5 Nov 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
66
66 39
1453 BESK S.K.
39
5 Nov 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
43
43 73
BURSA B.B.S
73
5 Nov 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
50
50 54
68 AKSARAY B.S.K.
54
5 Nov 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
76
76 68
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
68
5 Nov 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
86
86 49
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
49
5 Nov 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
77
77 76
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
76
Müsabaka Haftası: 7
12 Nov 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
56
56 64
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
64
15 Nov 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
31
31 81
KOCAELİ E.B.S.K
81
15 Nov 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
69
69 53
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
53
15 Nov 2022 15:00
BURSA B.B.S
71
71 66
TUZLA B.E.S.K
66
15 Nov 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
69
69 63
ANTALYA BŞB. ASAT SK
63
15 Nov 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
75
75 64
BATMAN E.S.K.
64
15 Nov 2022 15:00
1453 BESK S.K.
39
39 93
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
93
Müsabaka Haftası: 8
19 Nov 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
52
52 74
HATAY B.B.S.K
74
19 Nov 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
50
50 61
68 AKSARAY B.S.K.
61
19 Nov 2022 15:00
BURSA B.B.S
76
76 40
1453 BESK S.K.
40
19 Nov 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
64
64 67
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
67
19 Nov 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
116
116 4
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
4
19 Nov 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
37
37 85
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
85
19 Nov 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
56
56 60
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
60
Müsabaka Haftası: 9
27 Nov 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
70
70 63
ANTALYA BŞB. ASAT SK
63
27 Nov 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
16
16 90
BATMAN E.S.K.
90
27 Nov 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
75
75 65
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
65
27 Nov 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
82
82 39
KOCAELİ E.B.S.K
39
27 Nov 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
59
59 92
BURSA B.B.S
92
27 Nov 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
86
86 64
TUZLA B.E.S.K
64
27 Nov 2022 15:00
1453 BESK S.K.
41
41 73
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
73
Müsabaka Haftası: 10
3 Dec 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
63
63 78
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
78
3 Dec 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
68
68 59
1453 BESK S.K.
59
3 Dec 2022 15:00
BURSA B.B.S
77
77 69
HATAY B.B.S.K
69
3 Dec 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
63
63 75
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
75
3 Dec 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
56
56 33
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
33
3 Dec 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
43
43 73
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
73
3 Dec 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
77
77 82
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
82
Müsabaka Haftası: 11
11 Dec 2022 15:00
1453 BESK S.K.
44
44 58
KOCAELİ E.B.S.K
58
11 Dec 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
92
92 62
68 AKSARAY B.S.K.
62
11 Dec 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
55
55 64
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
64
11 Dec 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
88
88 45
ANTALYA BŞB. ASAT SK
45
11 Dec 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
30
30 60
TUZLA B.E.S.K
60
11 Dec 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
91
91 61
BATMAN E.S.K.
61
11 Feb 2023 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
57
57 69
BURSA B.B.S
69
Müsabaka Haftası: 12
18 Dec 2022 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
82
82 53
KOCAELİ E.B.S.K
53
18 Dec 2022 15:00
BATMAN E.S.K.
56
56 62
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
62
18 Dec 2022 15:00
ANTALYA BŞB. ASAT SK
80
80 108
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
108
18 Dec 2022 15:00
TUZLA B.E.S.K
48
48 102
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
102
18 Dec 2022 15:00
BURSA B.B.S
57
57 35
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
35
18 Dec 2022 15:00
68 AKSARAY B.S.K.
60
60 59
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
59
18 Dec 2022 15:00
HATAY B.B.S.K
77
77 60
1453 BESK S.K.
60
Müsabaka Haftası: 13
25 Dec 2022 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
41
41 78
68 AKSARAY B.S.K.
78
25 Dec 2022 15:00
1453 BESK S.K.
41
41 81
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
81
25 Dec 2022 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
57
57 71
BATMAN E.S.K.
71
25 Dec 2022 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
62
62 44
ANTALYA BŞB. ASAT SK
44
25 Dec 2022 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
72
72 41
TUZLA B.E.S.K
41
25 Dec 2022 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
89
89 55
BURSA B.B.S
55
25 Dec 2022 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
93
93 86
HATAY B.B.S.K
86
Müsabaka Haftası: 14
5 Feb 2023 15:00
MARDİN KIZILTEPE E.B.S.K
88
88 61
BATMAN E.S.K.
61
5 Feb 2023 15:00
KOCAELİ E.B.S.K
54
54 69
ANTALYA BŞB. ASAT SK
69
5 Feb 2023 15:00
İZMİR BORNOVA BARIŞGÜCÜ S.K.
65
65 42
TUZLA B.E.S.K
42
5 Feb 2023 15:00
KKTC TEK. SAND. BASKT. TAKIMI S.K.
77
77 59
BURSA B.B.S
59
5 Feb 2023 15:00
KARABÜK DEMİR KARTAL GENÇ S.K.
104
104 23
68 AKSARAY B.S.K.
23
5 Feb 2023 15:00
GÜMÜŞHACIKÖY HAYAT E.S.K.
30
30 57
HATAY B.B.S.K
57
5 Feb 2023 15:00
MUŞ BEDENSEL ENG. S.K.
62
62 51
1453 BESK S.K.
51

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

Continue Reading

Announcements

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P