Follow Us

Süper Lig

Süper Lig
Süper Lig
# Takımlar Ms G M A Y Av P
1 26 25 1 1839 1195 644 51
2 26 22 4 1698 1249 449 48
3 26 22 4 1609 1282 327 48
4 26 22 4 1649 1200 449 48
5 26 18 8 1547 1487 60 44
6 26 15 11 1598 1535 63 41
7 26 12 14 1444 1403 41 38
8 26 11 15 1401 1537 -136 37
9 26 9 17 1365 1706 -341 33
10 26 7 19 1475 1708 -233 33
11 26 6 20 1215 1536 -321 32
12 25 8 17 953 1101 -148 21
13 25 3 22 841 1215 -374 19
14 24 0 24 0 480 -480 0
Müsabaka Haftası: 1
1 Oct 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
74
74 36
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
36
1 Oct 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
59
59 70
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
70
1 Oct 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
1 Oct 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
60
60 96
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
96
1 Oct 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
60
60 69
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
69
1 Oct 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
65
65 49
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
49
1 Oct 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
88
88 76
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
76
Müsabaka Haftası: 2
8 Oct 2022
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
48
48 100
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
100
8 Oct 2022
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
70
70 77
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
77
8 Oct 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
94
94 48
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
48
8 Oct 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
86
86 51
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
51
8 Oct 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
20
8 Oct 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
79
79 65
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
65
8 Oct 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
48
48 71
GALATASARAY S.K.
71
Müsabaka Haftası: 3
15 Oct 2022 14:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
53
53 76
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
76
15 Oct 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
90
90 67
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
67
15 Oct 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
60
60 67
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
67
15 Oct 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
69
69 61
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
61
15 Oct 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
15 Oct 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
77
77 45
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
45
15 Oct 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
72
72 53
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
53
Müsabaka Haftası: 4
21 Oct 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
57
57 62
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
62
21 Oct 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
79
79 74
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
74
21 Oct 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
75
75 62
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
62
21 Oct 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
66
66 48
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
48
21 Oct 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
20
21 Oct 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
68
68 48
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
48
21 Oct 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
52
52 59
GALATASARAY S.K.
59
Müsabaka Haftası: 5
28 Oct 2022
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
81
81 72
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
72
28 Oct 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
60
60 57
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
57
28 Oct 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
42
42 80
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
80
28 Oct 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
46
46 60
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
60
28 Oct 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
28 Oct 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
85
85 53
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
53
28 Oct 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
84
84 40
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
40
Müsabaka Haftası: 6
4 Nov 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
86
86 63
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
63
4 Nov 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
58
58 66
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
66
4 Nov 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
54
54 74
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
74
4 Nov 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
42
42 70
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
70
4 Nov 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
20
4 Nov 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
76
76 64
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
64
4 Nov 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
44
44 56
GALATASARAY S.K.
56
Müsabaka Haftası: 7
12 Nov 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
78
78 71
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
71
12 Nov 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
79
79 59
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
59
12 Nov 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
12 Nov 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
84
84 81
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
81
12 Nov 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
50
50 62
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
62
12 Nov 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
61
61 59
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
59
12 Nov 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
82
82 54
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
54
Müsabaka Haftası: 8
19 Nov 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
20
19 Nov 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
61
61 68
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
68
19 Nov 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
61
61 58
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
58
19 Nov 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
68
68 59
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
59
19 Nov 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
68
68 86
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
86
19 Nov 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
74
74 45
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
45
19 Nov 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
61
61 72
GALATASARAY S.K.
72
Müsabaka Haftası: 9
27 Nov 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
66
66 63
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
63
27 Nov 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
55
55 68
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
68
27 Nov 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
67
67 68
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
68
27 Nov 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
105
105 96
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
96
27 Nov 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
60
60 59
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
59
27 Nov 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
83
83 36
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
36
27 Nov 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
Müsabaka Haftası: 10
3 Dec 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
3 Dec 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
72
72 70
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
70
3 Dec 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
83
83 34
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
34
3 Dec 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
56
56 64
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
64
3 Dec 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
56
56 61
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
61
3 Dec 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
58
58 98
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
98
3 Dec 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
47
47 63
GALATASARAY S.K.
63
Müsabaka Haftası: 11
10 Dec 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
75
75 55
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
55
10 Dec 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
71
71 49
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
49
10 Dec 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
66
66 63
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
63
10 Dec 2022 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
68
68 75
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
75
10 Dec 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
20
10 Dec 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
82
82 32
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
32
10 Dec 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
80
80 43
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
43
Müsabaka Haftası: 12
17 Dec 2022 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
89
89 79
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
79
17 Dec 2022 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
17 Dec 2022 15:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
65
65 55
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
55
17 Dec 2022 15:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
40
40 65
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
65
17 Dec 2022 15:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
71
71 64
GALATASARAY S.K.
64
17 Dec 2022 15:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
49
49 69
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
69
17 Dec 2022 15:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
Müsabaka Haftası: 13
24 Dec 2022
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
90
90 67
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
67
24 Dec 2022 15:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
64
64 72
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
72
24 Dec 2022 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
79
79 42
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
42
24 Dec 2022 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
90
90 75
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
75
24 Dec 2022 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
24 Dec 2022 15:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
60
60 81
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
81
24 Dec 2022 15:00
GALATASARAY S.K.
83
83 55
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
55
Müsabaka Haftası: 14
4 Feb 2023 15:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
67
67 72
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
72
4 Feb 2023 15:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
20
4 Feb 2023 15:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
82
82 63
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
63
4 Feb 2023 15:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
64
64 62
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
62
4 Feb 2023 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
77
77 67
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
67
13 Apr 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
61
61 67
GALATASARAY S.K.
67
13 Apr 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
64
64 77
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
77
Müsabaka Haftası: 15
14 Apr 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
67
67 60
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
60
14 Apr 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
104
104 61
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
61
14 Apr 2023 12:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
14 Apr 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
57
57 59
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
59
14 Apr 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
63
63 66
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
66
14 Apr 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
59
59 70
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
70
Müsabaka Haftası: 16
15 Apr 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
72
72 55
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
55
15 Apr 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
64
64 55
GALATASARAY S.K.
55
15 Apr 2023 12:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
70
70 76
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
76
15 Apr 2023 12:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
65
65 55
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
55
15 Apr 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
15 Apr 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
20
15 Apr 2023 12:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
20
Müsabaka Haftası: 17
16 Apr 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
89
89 66
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
66
16 Apr 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
58
58 84
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
84
16 Apr 2023 12:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
82
82 72
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
72
16 Apr 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
16 Apr 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
16 Apr 2023 12:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
0 20
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
20
16 Apr 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
85
85 56
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
56
Müsabaka Haftası: 18
17 Apr 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
36
36 92
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
92
17 Apr 2023 12:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
58
58 44
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
44
17 Apr 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
67
67 74
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
74
17 Apr 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
20
17 Apr 2023 12:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
20
17 Apr 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
17 Apr 2023 12:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
40
40 80
GALATASARAY S.K.
80
Müsabaka Haftası: 19
18 Apr 2023
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
18 Apr 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
69
69 42
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
42
18 Apr 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
79
79 51
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
51
18 Apr 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
81
81 60
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
60
18 Apr 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
18 Apr 2023 12:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
0 20
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
18 Apr 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
75
75 70
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
70
Müsabaka Haftası: 20
19 Apr 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
58
58 89
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
89
19 Apr 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
20
19 Apr 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
19 Apr 2023 12:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
GALATASARAY S.K.
20
19 Apr 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
48
48 60
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
60
19 Apr 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
74
74 56
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
56
19 Apr 2023 20:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
77
77 70
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
70
Müsabaka Haftası: 21
19 Apr 2023 12:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
74
74 83
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
83
20 Apr 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
77
77 74
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
74
20 Apr 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
20 Apr 2023 12:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
78
78 79
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
79
20 Apr 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
75
75 94
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
94
20 Apr 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
79
79 60
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
60
Müsabaka Haftası: 22
4 May 2023
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
4 May 2023
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
0 20
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
20
4 May 2023
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
GALATASARAY S.K.
20
4 May 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
76
76 75
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
75
4 May 2023 12:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
46
46 59
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
59
4 May 2023 12:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
65
65 62
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
62
4 May 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
40
40 76
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
76
Müsabaka Haftası: 23
5 May 2023 12:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
53
53 51
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
51
5 May 2023 12:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
47
47 87
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
87
5 May 2023 12:00
GALATASARAY S.K.
63
63 38
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
38
5 May 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
79
79 69
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
69
5 May 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
20
5 May 2023 12:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
20
5 May 2023 12:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
Müsabaka Haftası: 24
6 May 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
74
74 42
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
42
6 May 2023 12:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
53
53 73
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
73
6 May 2023 13:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
58
58 85
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
85
6 May 2023 13:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
0 20
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
20
6 May 2023 14:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
64
64 105
GALATASARAY S.K.
105
6 May 2023 15:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
6 May 2023 16:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
Müsabaka Haftası: 25
7 May 2023 09:00
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
65
65 73
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
73
7 May 2023 12:00
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
66
66 72
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
72
7 May 2023 12:00
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
66
66 48
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
48
7 May 2023 12:00
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
0 20
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
20
7 May 2023 14:00
GALATASARAY S.K.
66
66 75
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
75
7 May 2023 14:00
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
0 20
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
7 May 2023 15:00
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
20
20 0
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
0
Müsabaka Haftası: 26
8 May 2023 10:00
TSK REHABİLİTASYON M. E.S.K.
64
64 71
İZMİR BÜYÜKŞEHİR B. G.S.K.
71
8 May 2023 11:00
PENDİK BELEDİYESİ A.Y.E.S.K.
20
20 0
TOSYALI İSKENDERUN E.S.K.D
0
8 May 2023 12:00
BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR B.
20
20 0
CEYLANPINAR BELEDİYE E. S. K.
0
8 May 2023 13:00
ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR B.
20
20 0
ORDU BÜYÜKŞEHİR B. S. K.
0
8 May 2023 14:00
BEŞİKTAŞ JK T.S.B.T.
77
77 49
YALOVA ORTOPEDİKLER S. K.
49
8 May 2023 16:00
FENERBAHÇE GÖKSEL ÇELİK S. K.
86
86 59
BAĞCILAR BELEDİYESİ E.S.K.
59
8 May 2023 17:00
GAZİŞEHİR GAZİANTEP T.S.B.T.
76
76 81
GALATASARAY S.K.
81

Announcements

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P