Follow Us

TS BASKETBOL 1 LİG ERTELENEN MÜSABAKALAR

TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL 1.LİG ERTELENEN MÜSABAKALARIN OYNAMA TARİHİ BELLİ OLDU

             FEDERASYONUMUZUN 2016 YILI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN 2016-2017 SEZONU TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL 1. LİG  1. DEVRE ERTELENEN MÜSABAKALAR AŞAGIDA BELİRTİLEN PROĞRAM DOĞRULTUSUNDA OYNANACAKTIR.


YENİ PROGRAM:


TARİH               SAAT          A TAKIMI                               B TAKIMI                                    SALON

28.01.2017       15:00            ADANA ENG                       KEÇİÖREN GÜÇLÜELLER       Yüreğir Şirinevler

28.01.2017       15:00            ALTINORDU BLD.              ANKARA B.Ş.BLD                       Atatürk S.S.

28.01.2017       16:00            KARŞIYAKA ENG.              MUŞ ENG.                                    Halkapınar S.S.

04.02.2017        16:00           İSKENDERUN ENG.         ALTINORDU BLD.                       İskenderun S.S.
 
05.02.2017        14:00            MUŞ ENG.                          ANTALYA BYKŞ. BLD.ASAT      Atatürk S.S.

12.02.2017        12:00            MUŞ ENG.                          K.ÇEKMECE DOSTLUK             Atatürk S.S.

11.02.2017        16:00            MUŞ ENG.                         KEÇİÖREN GÜÇLÜELLER        Atatürk S.S.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P