Follow Us

TS BASKETBOL KURUL ÜYELERİNİN DİKKATİNE YER DEĞİŞİKLİĞİ

Ts Basketbol Teknik, Eğitim ve Merkez Hakem Kurulları Toplantısı 20 Ağustos 2016 – GAZİANTEP

                                                                 ……………………………………Kurul Üyelerine  

           Federasyonumuzun Tekerlekli Sandalye Basketbol branşı geçen sezonunun değerlendirilmesi ve 2016-2017 yılı sezonu öncesi hazırlık amacı ile 20 Ağustos 2016 Cumartesi günü Tekerlekli Sandalye Basketbol tüm kurul üyeleri Gaziantep ilinde toplanılacaktır. Toplantı ve konaklama yeri daha sonra web sayfamızda duyurulacaktır.

           Kurul üyelerimizin bir günlük konaklama, yol ücretleri ve yevmiyeleri federasyonumuzca karşılanacaktır.

           Konaklama yapacak olan kişiler için otele giriş tarihi 19 Ağustos 2016 öğleden sonra, çıkış tarihi ise 21 Ağustos 2016 tarihinde yapılacak olan 2016-2017 sezonu Fikstür çekimi sonrası olacaktır.

           Toplantıya davet ile ilgili katılım sağlayacak kişilerin en geç 11 Ağustos 2016 Perşembe günü mesai bitimine kadar Federasyonumuzun 0312 311 68 52 nolu faksına yazı ile bildirmeniz gerekmektedir.

           Bilgilerinizi rica ederim.
 

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P