Follow Us

TS BASKETBOL SAHA GİRİŞ KARTLARI

TS BASKETBOL 2016-2017 SEZONU SAHA GİRİŞ KARTLARI

                                                                       SPOR KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

              Federasyonumuzun 2016 yılı faaliyet programında yer alan 2016-2017 sezonu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig 29 Ekim 2016, 1.ve 2. Lig 05 Kasım 2016 Bölgesel lig A, B, C ve D gurubu müsabakaları ise 12-19 Kasım, 03 Aralık 2016 tarihinde başlayacaktır.

Söz konusu müsbakalarda kulübünüzce görev alacak olan Yönetici, Antrenör, Mekanisyen, Refakatçı ve Sağlık görevlilerinin isim listeleri Ek-1’de belirtilen formda doldurularak nüfus cüzdanı fotokopisi ve 2’şer adet fotoğrafları ili birlikte 12 Ekim 2016 mesai bitimine kadar federasyonumuza göndermenizi rica ederiz.


Not:
1-Saha giriş kartı olmayanlar kesinlikle sahaya giremiyeceklerdir.
2-Fotoğraflara isim ve soy isim eklenecektir.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P