Follow Us

Türkiye Yüzme Şampiyonası sona erdi

Özürlüler Müdürlüğü (İSÖM) ile ortaklaşa düzenlediği Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası, yaklaşık 300 sporcunun katılımıyla yapıldı.

16-17 Haziran 2012 tarihlerinde İstanbul Hamza Yerlikaya Spor Kompleksi’nin ev sahipliği yaptığı şampiyona büyük çekişmeye sahne oldu.

8-14 yaş (küçükler) ve 15 yaş ve üstü (büyükler) olmak üzere iki yaş grubunda düzenlenen yarışlarda gözler, ülkemizi 2012 Londra Paralimpik Oyunları’nda temsil edecek Beytullah Eroğlu ve Özlem Baykız’ın üzerindeydi.

Özlem Baykız, şampiyonayı 6 birincilikle tamamlarken Paralimpik Oyunları öncesinde moral buldu. Baykız, 50 metre sırtüstünde, 100 ve 400 metre serbestte, 100 metre kurbağalamada ve 50 metre kelebek ve 200 metre bireysel karışıkta Türkiye şampiyonluğuna ulaştı.

Beytullah Eroğlu ise, 50 metre kelebek, 50 metre sırtüstü ve 100 metre kurbağalamada birinci olurken, 4 x 50 metre karışık bayrak yarışlarında Kahramanmaraş Spor Kulübü’nden takım arkadaşlarıyla birlikte ikincilik kürsüsüne çıktı.

2012 Türkiye Bedensel Engelliler Yüzme Şampiyonası’nda alınan sonuçlar şöyle:

1.GÜN SABAH SEANSI SONUÇLARI

Sıra Adı Soyadı Doğum Yılı Kulübü Derece FIN

100m serbest-Free S3 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 AYTEN ÇELİKÖZ 2000 MERSİN BÜYÜKŞEHİR SPOR KLB. 05:38:06

100m serbest-Free S5 Yaş Kategorisi Bayan

1 SEVİLAY ÖZTÜRK 2003 K.MARAŞ 02:41:08

100m serbest-Free S5 Yaş Kategorisi Erkek

1 SAMET FURKAN MADSAR 1998 K.MARAŞ 02:18:88

2 TİBET YILMAZ 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:52:62

100m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ZEYNEP DENİZ ERGÜZEL 2001 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 02:18:23

100m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Erkek

1 UĞUR ŞENEL 2001 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:28:20

2 ALİ YILMAZ KARÇİN 2000 K.MARAŞ 04:31:25

100m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Bayan

1 NİL ŞAHİN 2002 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:28:63

100m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 NİHAT BERKAY NASIR 1999 YILDIZ KULAÇLAR SPOR KLB. 01:53:68

2 AKİF ERDEM HEDEKOĞLU 2004 MALATYA GENÇLİK HİZ.SPOR İL MÜD. 02:12:27

100m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Bayan

1 İDİL BEYZA ALPAN 2002 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:28:57

100m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 FERHAT ADIYEKE 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:54:09

100m serbest-Free S9 Yaş Kategorisi Bayan

1 OLİDA ÇEÇEN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:53:30

2 RABİA ALTUN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:57:96

3 İREM NUR ÇUVAL 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:58:37

4 İREM DELİKLİTAŞ 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:11:46

5 ALİYE SILA ERDEMGÖR 2001 K.MARAŞ 02:19:03

100m serbest-Free S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 FEHİM KARASU 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:15:74

2 BURAK AKSU 2005 FERDİ 05:30:44

100m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Bayan

1 FEYZA AMCALAR 2003 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:18:83

2 FİRİDEVS KIZILKAYA 2004 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:25:63

3 İLAYDA DEMİRBAŞ 2001 FERDİ 02:31:69

100m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 KAAN ÇAVUŞER 2000 FERDİ 01:30:76

2 TALHA ÖZTÜRK 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:57:27

3 YUSUF ALPEREN BOZKURT 2001 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:06:98

4 EMİRKAN TAŞKIN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:27:78

100m serbest-Free S4 Yaş Kategorisi Erkek

1 HAMİT DEMİR 1992 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 02:24:10

2 OKAN ÇINAR 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:11:54

100m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 BETÜL ÖZBÖLÜK 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:10:30

2 ZUHAL KURT 1989 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 05:51:12

100m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Erkek

1 AKİF YALVAÇER 1995 GÖRKEM SPOR KLB. ÇORUM 02:21:98

2 ONUR FURKAN GÖKÇENOĞLU 1993 YEDİTEPE ENGELLİLER SPOR 03:06:67

3 ÖKKEŞ CAN ÖZEN 1994 K.MARAŞ 06:47:88

100m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Bayan

1 CEYLAN KARAGEYİK 1989 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:16:78

100m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 BERK KAMANLI 1989 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 01:20:01

2 BURAK ÖZCAN 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:26:50

3 BATUHAN BOYRAZ 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:36:12

4 NURİ YURT 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:58:92

5 YUNUS EMRE DÖNMEZER 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:00:74

100m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Bayan

1 GÜNDEM EMİNE İNTEPE 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:32:35

100m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 NUMAN ÇAM 1991 K.MARAŞ 01:20:64

2 FUAT ÖZSAATÇİ 1984 K.MARAŞ 01:37:78

3 EMRE KAVLAK 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:59:27

4 MUHAMMET EMİN SAYIŞ 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:19:92

5 İBRAHİM AVCI 1974 UMUT SPOR KLB.KÜTAHYA 02:20:48

6 MUSTAFA ŞAR 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:41:07

7 RECEP AVNAL 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:59:40

100m serbest-Free S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 ALPER CEYLANTEPE 1982 FMV IŞIK SPOR 01:12:06

2 FARUK DUMAN 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:57:17

3 AHMET KARAGÜN 1984 K.MARAŞ 01:80:34

4 ABDULKADİR KAYA 1968 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 02:08:17

5 YUNUS EMRE AKARSU 1991 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:39:37

6 MEHMET SELÇUK ÖZER 1976 FERDİ 03:42:66

100m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Bayan

1 EMEL KAMAY 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:46:28

2 BÜKRENUR DEDEOĞLU 1997 K.MARAŞ 02:42:79

100m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 İSMET AYIK 1981 K.MARAŞ 01:17:99

2 MUSTAFA YILMAZ 1990 K.MARAŞ 01:25:19

3 UMUT GENÇLER 1979 K.MARAŞ 01:40:88

4 CİHAT HİKMET 1971 SAKARYA BÜYÜKŞEHİRBELEDİYE KLB. 01:49:88

5 SEZGİ KUBİLAY ÖZTÜRK 1993 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 02:11:57

6 HÜSEYİN DÜNDAR 1986 FERDİ TERK

100m sırt-Back S3 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 RUMEYZA RAVZA ORMANCI 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:46:45

100m sırt-Back S5 Yaş Kategorisi Erkek

1 TİBET YILMAZ 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:58:77

100m sırt-Back S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ZEYNEP DENİZ ERGÜZEL 2001 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 04:07:23

100m sırt-Back S7 Yaş Kategorisi Bayan

1 NİL ŞAHİN 2002 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:01:14

100m sırt-Back S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 NİHAT BERKAY NASIR 1999 YILDIZ KULAÇLAR SPOR KLB. 02:23:16

100m sırt-Back S8 Yaş Kategorisi Bayan

1 İDİL BEYZA ALPAN 2002 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:24:28

2 ZEYNEP KURBAN 2002 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:42:93

100m sırt-Back S9 Yaş Kategorisi Bayan

1 OLİDA ÇEÇEN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:58:12

2 RABİA ALTUN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:01:06

3 İREM NUR ÇUVAL 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:06:15

4 İREM DELİKLİTAŞ 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:08:91

5 ALİYE SILA ERDEMGÖR 2001 K.MARAŞ 02:10:06

6 RÜMEYSA BULMUŞ 2003 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, DQ

100m sırt-Back S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 NECATİ DUYAN 2003 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:18:66

2 BERKCAN TOKTAŞ 2004 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, DQ

100m sırt-Back S10 Yaş Kategorisi Bayan

1 DERYA ÇIPLAK 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:52:56

2 FİRİDEVS KIZILKAYA 2004 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:37:39

3 İLAYDA DEMİRBAŞ 2001 FERDİ DQ

100m sırt-Back S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 TALHA ÖZTÜRK 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:06:62

2 YUSUF ALPEREN BOZKURT 2001 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:25:18

100m sırt-Back S4 Yaş Kategorisi Erkek(15+YARIŞLAR)

1 OKAN ÇINAR 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:59:92

100m sırt-Back S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ÖZLEM BAYKIZ 1992 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 02:00:86

2 BETÜL ÖZBÖLÜK 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:54:38

100m sırt-Back S6 Yaş Kategorisi Erkek

1 ONUR FURKAN GÖKÇENOĞLU 1993 YEDİTEPE ENGELLİLER SPOR 03:55:15

100m sırt-Back S7 Yaş Kategorisi Bayan

1 CEYLAN KARAGEYİK 1989 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:56:72

100m sırt-Back S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 BERK KAMANLI 1989 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 01:43:38

2 BURAK ÖZCAN 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:26:49

3 NURİ YURT 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:54:87

4 BATUHAN BOYRAZ 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, DQ

100m sırt-Back S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 ALİ UZUN 1981 K.MARAŞ 01:32:12

2 NUMAN ÇAM 1991 K.MARAŞ 01:41:85

3 MUHAMMET EMİN SAYIŞ 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:25:56

4 MUSTAFA ŞAR 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:46:69

5 RECEP AVNAL 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:49:56

100m sırt-Back S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 ALPER CEYLANTEPE 1982 FMV IŞIK SPOR 01:23:69

2 AHMET KARAGÜN 1984 K.MARAŞ 01:41:75

3 FARUK DUMAN 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:19:07

4 YUNUS EMRE AKARSU 1991 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:41:66

100m sırt-Back S10 Yaş Kategorisi Bayan

1 EMEL KAMAY 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:53:09

2 BÜKRENUR DEDEOĞLU 1997 K.MARAŞ 02:42:59

100m sırt-Back S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 İSMET AYIK 1981 K.MARAŞ 01:27:70

2 MUSTAFA YILMAZ 1990 K.MARAŞ 01:46:82

4x50m serbest-Free Yaş Kategorisi Bayan

1 A.SILA-SEVİLAY-BÜKRENUR-ÖZLEM K.MARAŞ 04:51:99

4x50m serbest-Free Yaş Kategorisi Erkek

1 NUMAN-FUAT-ALİ-İSMET K.MARAŞ 02:32:15

2 MUSTAFA-UMUT-AHMET-BEYTULLAH K.MARAŞ 02:51:78

3 Ö.CAN-A.YILMAZ-BATUHAN-S.FURKAN K.MARAŞ 07:07:12

1. GÜN AKŞAM SEANSI SONUÇLARI

50m serbest-Free S3 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 RUMEYZA RAVZA ORMANCI 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:03:48

2 AYTEN ÇELİKÖZ 2000 MERSİN BÜYÜKŞEHİR SPOR KLB. 02:34:67

50m serbest-Free S4 Yaş Kategorisi Erkek

1 BURAK MUTLU 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:39:95

50m serbest-Free S5 Yaş Kategorisi Bayan

1 SEVİLAY ÖZTÜRK 2003 K.MARAŞ 01:11:16

50m serbest-Free S5 Yaş Kategorisi Erkek

1 SAMET FURKAN MADSAR 1998 K.MARAŞ 01:04:74

2 TİBET YILMAZ 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:53:73

50m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ZEYNEP DENİZ ERGÜZEL 2001 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 00:56:95

2 BEYZA DEMİREL 2002 FERDİ 03:48:38

50m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Erkek

1 UĞUR ŞENEL 2001 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:30:84

2 ALİ YILMAZ KARÇİN 2000 K.MARAŞ 01:41:25

3 KEREM ANTAŞ 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:49:48

50m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Bayan

1 NİL ŞAHİN 2002 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:08:44

50m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 NİHAT BERKAY NASIR 1999 YILDIZ KULAÇLAR SPOR KLB. 00:47:33

2 MERT HAMDİ ŞAHİN 2001 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:29:82

3 AKİF ERDEM HEDEKOĞLU 2004 MALATYA GENÇLİK HİZ.SPOR İL MÜD. DQ

50m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Bayan

1 İDİL BEYZA ALPAN 2002 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:10:79

2 ZEYNEP KURBAN 2002 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:23:74

50m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 BATUHAN KIRDÖK 1998 K.MARAŞ 01:08:38

2 FERHAT ADIYEKE 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:11:44

3 MERT YILMAZ 2001 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:16:62

4 FATİH YAZLI 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:37:40

50m serbest-Free S9 Yaş Kategorisi Bayan

1 İREM NUR ÇUVAL 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:44:42

2 RABİA ALTUN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:50:49

3 OLİDA ÇEÇEN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:51:25

4 ALİYE SILA ERDEMGÖR 2001 K.MARAŞ 01:00:44

5 RUMEYSA KESKİN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:43:47

6 İDİL ÇELİK 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:45:51

7 RÜMEYSA BULMUŞ 2003 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:47:05

8 İREM DELİKLİTAŞ 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:55:82

50m serbest-Free S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 NECATİ DUYAN 2003 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:54:54

2 FEHİM KARASU 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:57:62

3 BERKCAN TOKTAŞ 2004 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:30:96

4 BURAK AKSU 2005 FERDİ 01:54:75

50m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Bayan

1 DERYA ÇIPLAK 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:46:18

2 ÖZLEM BAKİ 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:00:18

3 FEYZA AMCALAR 2003 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:06:86

4 FİRİDEVS KIZILKAYA 2004 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:10:82

5 SENANUR KÖSE 2004 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:14:36

6 BEYZA TAŞLITARLA 2001 İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ 01:27:06

50m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 KAAN ÇAVUŞER 2000 FERDİ 00:39:63

2 UĞURCAN ÖZER 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:43:06

3 TALHA ÖZTÜRK 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:48:66

4 İBRAHİM AKSOY 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:55:98

5 YUSUF ALPEREN BOZKURT 2001 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:56:10

6 EMİRKAN TAŞKIN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:03:26

7 ERKAN KOÇ 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:08:75

50m serbest-Free S3 Yaş Kategorisi Erkek

1 EMRE KARADAĞ 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:22:18

2 BATUHAN MUTLU 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:25:76

3 CANER AŞKIN 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:47:37

50m serbest-Free S4 Yaş Kategorisi Erkek

1 HAMİT DEMİR 1992 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 01:01:37

2 OKAN ÇINAR 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:42:00

3 ERDAL YÜCEL 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:53:51

50m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ÖZLEM BAYKIZ 1992 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 00:43:19

2 EDA KAYA 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:06:63

3 BETÜL ÖZBÖLÜK 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:26:00

4 ZUHAL KURT 1989 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:52:16

50m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Erkek

1 BÜLENT OTURAKCI 1990 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:48:00

2 ARİF YALVAÇER 1995 GÖRKEM SPOR KLB. ÇORUM 00:58:90

3 ONUR FURKAN GÖKÇENOĞLU 1993 YEDİTEPE ENGELLİLER SPOR 01:16:57

4 BERKE KARACÜR 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:42:40

5 MEHMET ASLANHAN 1984 DİYARBAKIR BEDENSEL ENG.GENÇLİK 01:51:78

6 BERKAY ALAN 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:52:70

7 ÖKKEŞ CAN ÖZEN 1994 K.MARAŞ 02:20:88

50m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Bayan

1 CEYLAN KARAGEYİK 1989 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:17:56

2 GAYE ELİF ÜÇEYLER 1992 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:20:28

50m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 BERK KAMANLI 1989 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 00:39:35

2 HASAN MUSLU 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:07:67

3 BATUHAN BOYRAZ 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:11:99

4 BURAK ÖZCAN 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:15:44

5 NURİ YURT 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:22:08

6 YUNUS EMRE DÖNMEZER 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:45:00

7 EMRE KOÇAK 1986 UMUT SPOR KLB.KÜTAHYA 01:46:31

50m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Bayan

1 GÜNDEM EMİNE İNTEPE 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:32:43

50m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 NUMAN ÇAM 1991 K.MARAŞ 00:33:18

2 FUAT ÖZSAATÇİ 1984 K.MARAŞ 00:36:06

3 EMRE KAVLAK 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:52:07

4 İBRAHİM AVCI 1974 UMUT SPOR KLB.KÜTAHYA 01:01:60

5 MUHAMMET EMİN SAYIŞ 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:05:20

6 RECEP AVNAL 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:06:66

7 MUSTAFA ŞAR 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:14:93

8 KADİR BULDUK 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:15:32

9 ÖMER FARUK KARAKUŞ 1989 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:30:82

10 ALİ UZUN 1981 K.MARAŞ DQ

50m serbest-Free S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 ALPER CEYLANTEPE 1982 FMV IŞIK SPOR 00:33:25

2 FARUK DUMAN 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:45:21

3 ABDULKADİR KAYA 1968 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 00:49:83

4 FEVZİ ÇAKMAK 1992 FERDİ 00:53:74

5 YUNUS EMRE AKARSU 1991 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:16:18

6 AHMET KARAGÜN 1984 K.MARAŞ DQ

50m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Bayan

1 EMEL KAMAY 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:44:52

2 BÜKRENUR DEDEOĞLU 1997 K.MARAŞ 01:08:52

50m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 İSMET AYIK 1981 K.MARAŞ 00:32:90

2 MUSTAFA YILMAZ 1990 K.MARAŞ 00:35:96

3 CİHAT HİKMET 1971 SAKARYA BÜYÜKŞEHİRBELEDİYE KLB. 00:45:66

4 REMZİ CAN 1978 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 00:48:68

5 SEZGİ KUBİLAY ÖZTÜRK 1993 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 00:55:93

6 UMUT GENÇLER 1979 K.MARAŞ DQ

100m kurbağa-Breast S3 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 RUMEYZA RAVZA ORMANCI 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, DQ

100m kurbağa-Breast S5 Yaş Kategorisi Erkek

1 SAMET FURKAN MADSAR 1998 K.MARAŞ 02:42:68

100m kurbağa-Breast S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ZEYNEP DENİZ ERGÜZEL 2001 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 03:49:79

100m kurbağa-Breast S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 BATUHAN KIRDÖK 1998 K.MARAŞ 02:25:63

100m kurbağa-Breast S9 Yaş Kategorisi Bayan

1 OLİDA ÇEÇEN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:09:69

2 RABİA ALTUN 2000 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:25:00

3 ALİYE SILA ERDEMGÖR 2001 K.MARAŞ 02:59:35

100m kurbağa-Breast S10 Yaş Kategorisi Bayan

1 DERYA ÇIPLAK 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:06:06

100m kurbağa-Breast S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 TALHA ÖZTÜRK 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:11:45

100m kurbağa-Breast S4 Yaş Kategorisi Erkek(15+)

1 OKAN ÇINAR 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:54:67

100m kurbağa-Breast S5 Yaş Kategorisi Erkek

1 BEYTULLAH EROĞLU 1995 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 02:05:03

100m kurbağa-Breast S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ÖZLEM BAYKIZ 1992 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 02:05:94

2 BETÜL ÖZBÖLÜK 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:36:40

3 ZUHAL KURT 1989 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, TERK

4 EDA KAYA 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, DQ

100m kurbağa-Breast S6 Yaş Kategorisi Erkek

1 BERK KAMANLI 1989 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER DQ

2 ONUR FURKAN GÖKÇENOĞLU 1993 YEDİTEPE ENGELLİLER SPOR DQ

3 BÜLENT OTURAKCI 1990 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, DQ

100m kurbağa-Breast S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 ALİ UZUN 1981 K.MARAŞ 02:25:28

2 YUNUS EMRE DÖNMEZER 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:02:07

100m kurbağa-Breast S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 NUMAN ÇAM 1991 K.MARAŞ 01:43:25

2 FUAT ÖZSAATÇİ 1984 K.MARAŞ 01:54:56

100m kurbağa-Breast S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 FARUK DUMAN 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:01:21

100m kurbağa-Breast S10 Yaş Kategorisi Bayan

1 EMEL KAMAY 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:20:87

100m kurbağa-Breast S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 UMUT GENÇLER 1979 K.MARAŞ 02:22:06

2 MUSTAFA YILMAZ 1990 K.MARAŞ 02:25:00

50m kelebek-B.Fly S5 Yaş Kategorisi(8-14 YAŞ) Erkek

1 SAMET FURKAN MADSAR 1998 K.MARAŞ 01:30:49

50m kelebek-B.Fly S4 Yaş Kategorisi Erkek(15+)

1 HAMİT DEMİR 1992 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 01:29:66

50m kelebek-B.Fly S5 Yaş Kategorisi Erkek

1 BEYTULLAH EROĞLU 1995 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 00:44:53

50m kelebek-B.Fly S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ÖZLEM BAYKIZ 1992 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 00:46:28

50m kelebek-B.Fly S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 BERK KAMANLI 1989 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 00:42:50

2. GÜN SABAH SEANSI SONUÇLARI

50m kurbağa-Breast S3 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 AYTEN ÇELİKÖZ 2000 MERSİN BÜYÜKŞEHİR SPOR KLB. 02:20:69

50m kurbağa-Breast S3 Yaş Kategorisi Erkek(15+)

1 HAMİT DEMİR 1992 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 01:33:50

200m serbest-Free S3 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 RUMEYZA RAVZA ORMANCI 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 05:10:08

200m serbest-Free S4 Yaş Kategorisi Erkek(15+)

1 HAMİT DEMİR 1992 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 05:05:74

2 OKAN ÇINAR 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, TERK

150m karışık-M S3 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 RUMEYZA RAVZA ORMANCI 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:51:10

150m karışık-M S4 Yaş Kategorisi Erkek(15+)

1 HAMİT DEMİR 1992 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 04:29:35

200m karışık-M S6 Yaş Kategorisi Bayan(15+)

1 ÖZLEM BAYKIZ 1992 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 03:59:22

200m karışık-M S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 BERK KAMANLI 1989 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 03:42:53

200m karışık-M S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 ALİ UZUN 1981 K.MARAŞ 03:42:20

200m karışık-M S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 ALPER CEYLANTEPE 1982 FMV IŞIK SPOR 03:13:53

2.GÜN AKŞAM SEANSI SONUÇLARI

100m kelebek-B.Fly S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 NUMAN ÇAM 1991 K.MARAŞ 01:29:26

50m sırt-Back S3 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 RUMEYZA RAVZA ORMANCI 1999 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:18:32

2 AYTEN ÇELİKÖZ 2000 MERSİN BÜYÜKŞEHİR SPOR KLB. 01:46:16

50m sırt-Back S5 Yaş Kategorisi Bayan

1 SEVİLAY ÖZTÜRK 2003 K.MARAŞ 01:13:37

50m sırt-Back S5 Yaş Kategorisi Erkek

1 TİBET YILMAZ 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:49:16

50m sırt-Back S3 Yaş Kategorisi Erkek(15+)

1 BATUHAN MUTLU 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:30:46

2 EMRE KARADAĞ 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:58:50

3 CANER AŞKIN 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 03:47:47

50m sırt-Back S4 Yaş Kategorisi Erkek

1 HAMİT DEMİR 1992 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 01:08:67

2 OKAN ÇINAR 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 01:27:21

3 ERDAL YÜCEL 1993 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 02:13:82

50m sırt-Back S5 Yaş Kategorisi Bayan

1 SELİN ORTATEPE 1996 FERDİ DQ

50m sırt-Back S5 Yaş Kategorisi Erkek

1 BEYTULLAH EROĞLU 1995 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 00:47:63

400m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Bayan(8-14 YAŞ)

1 DERYA ÇIPLAK 1998 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 08:37:56

400m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Bayan

1 ZEYNEP DENİZ ERGÜZEL 2001 YAKAMOZ YÜZME KULUBÜ 09:14:74

400m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Bayan(15+ YAŞ)

1 ÖZLEM BAYKIZ 1992 K.MARAŞ ENGELLİLER SPOR KLB. 07:16:10

2 EDA KAYA 1995 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 10:47:56

400m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Bayan

1 CEYLAN KARAGEYİK 1989 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 12:50:12

400m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Erkek(8-14 YAŞ)

1 KAAN ÇAVUŞER 2000 FERDİ 06:46:66

400m serbest-Free S6 Yaş Kategorisi Erkek(15+)

1 BÜLENT OTURAKCI 1990 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 09:57:63

2 ARİF YALVAÇER 1995 GÖRKEM SPOR KLB. ÇORUM 11:11:25

400m serbest-Free S7 Yaş Kategorisi Erkek

1 BERK KAMANLI 1989 YENİMAHALLE BLD.ENGELLİLER 06:56:29

2 BATUHAN BOYRAZ 1996 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 11:48:59

3 NURİ YURT 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 13:29:47

4 BURAK ÖZCAN 1997 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 13:38:86

400m serbest-Free S8 Yaş Kategorisi Erkek

1 NUMAN ÇAM 1991 K.MARAŞ 07:23:34

2 İBRAHİM AVCI 1974 UMUT SPOR KLB.KÜTAHYA 11:27:28

400m serbest-Free S9 Yaş Kategorisi Erkek

1 ALPER CEYLANTEPE 1982 FMV IŞIK SPOR 05:25:06

2 AHMET KARAGÜN 1984 K.MARAŞ 07:37:93

3 FARUK DUMAN 1994 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 10:52:99

400m serbest-Free S10 Yaş Kategorisi Erkek

1 REMZİ CAN 1978 İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 08:19:33

2 CİHAT HİKMET 1971 SAKARYA BÜYÜKŞEHİRBELEDİYE KLB. 09:47:70

4x50m karışık-M Yaş Kategorisi Bayan

1 ZEYNEP-OLİDA-DERYA-RUMEYZA İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:18:88

4x50m karışık-M Yaş Kategorisi Erkek

1 ALİ-NUMAN-İSMET-FUAT K.MARAŞ 02:49:34

2 AHMET-UMUT-MUSTAFA-BEYTULLAH K.MARAŞ 03:14:44

3 BURAK-TALHA-BÜLENT-BATUHAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:28:46

4 TİBET-FARUK-REMZİ-UĞURCAN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYESİ, 04:41:34

5 A.YILMAZ-BATUHAN-S.FURKAN-Ö.CAN K.MARAŞ 06:52:08

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P