Follow Us

Ürdün’den 15 madalya ile döndük

14.Nisan 2012 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası Bedensel Engelliler Masa Tenisi Turnuvası Ürdün’de yapılmıştır.

12 ülkeden 72 sporcunun katıldığı turnuvada Milli Takımımız 8 Altın,4 Gümüş, 3 Bronz toplamda 15 madalya kazanmıştır.

Bireysel yarışlarda Tekerlekli Sandalyede yarışan Abdullah Öztürk Altın madalya kazanırken 4. klasta Tekerlekli sandalyede yarışan Nesim Turan Gümüş madalya kazanmıştır. 9. klasta yarışan Neslihan Kavas Altın madalya, Tekerlekli sandalyede yarışan Hatice Duman Altın madalya yine tekerlekli sandalyede yarışan Ali Öztürk Altın madalya kazanmıştır. 7. klasta yarışan Kübra Öcsoy Bronz madalya kazanırken10. klasta yarışan Ümran Ertiş Gümüş madalya elde etmiştir.

Takım yarışlarında Neslihan Kavas ve Ümran Ertiş altın madalya, Kübra Öcsoy ve Ebru Can gümüş madalya, Tekerlekli Sandalyede yarışan Nergiz Altıntaş ve Hatice Duman altın madalya,yine tekerlekli sandalyede yarışan Abdullah Öztürk ve Nesim Turan altın madalya kazanmıştır. Süleyman Vural ve Ali Öztürk altın madalya kazanırken,Keziban Çakır Iraklı partneri ile bronz madalya kazanırken, Hilal Türkkan Suriyeli partneri ile Bronz madalya kazanmıştır.

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

Continue Reading

Announcements

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P