Follow Us

Yelken Antrönör Denkliği Milli Takım Kampı

11-17 Mart Yelken Antrönör Denkliği Milli Takım Kampı Mersin’de yapılıyor.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından 11-17 MART 2013 tarihleri arasında planlanan, Mersin Yelken İhtisas ve Yat Spor Kulübü Başkanlığı ev sahipliğinde, Türkiye Paralimpik Yelken Eğitim – Geliştirme Milli Takım kampı ve Antrenör Denkliği Semineri yapılması planlanmıştır.
Paralimpik yelken milli takım kamp sonucunda uluslararası yelken yarışlarında temsil edecek paralimpik yelken milli sporcularının becerilerinin arttırılması, 30 mart – 06 nisan 2013 tarihleri arasında Palma/İspanya da ISAF tarafından düzenlenen paralimpik dünya kupası yarışlarına katılacak sporcuların seçilmesi hedeflenmiştir.
İspanya da düzenlenen dünya kupası paralimpik yelken yarışları 2016 yılında Birezilya Rio” da yapılacak paralimpik olimpiyatların birinci basamağını oluşturmaktadır.
Kulübümüzün ev sahipliğinde 11-17 EKİM 2013 tarihlerinde yapılacak Paralimpik Yelken Milli Takım sporcu kampına 8 sporcu ve 3 antrenör – idareci katılacaktır.
Türkiye Bedensel Engelli Spor Federasyonu tarafından planlanan, Paralimpik Yelken milli takım sporcu yetiştirme kampı faaliyet programı aşağıda dır. Kamp çalışmaları Çamlıbel Marina Batı Girişinde hazırlanan Paralimpik Yelken çalışma sahasında yapılacaktır.

Announcements

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

Continue Reading

Announcements

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

Continue Reading

Announcements

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

Continue Reading

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P