BİZİ TAKİP ET!

Engelsiz yüreklere Türkiye’den Moral Desteği Geldi

Başkan Vekili Bülent Yağar İspanya’da Kuzey Kıbrıs Turkcell kampını ziyaret etti.

Engelsiz yüreklere Türkiye’den Moral Desteği Geldi

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkan Vekili Bülent Yağar İspanya’da Euro Challenge-Cup maçlarına hazırlanan Kuzey Kıbrıs Turkcell kampını ziyaret ederek futbolcular ve yöneticilere destek verdi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkan Vekili Bülent Yağar maçları izlemek ve Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’na destek olmak adına İspanya’nın Badajoz kentine geldi. Takımla maç öncesi bir araya gelen Bülent Yağar, oyunculara yakın ilgi gösterdi. Kuzey Kıbrıs Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Ahmet Altıntaş ve Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Baş Antrenörü Orçun Kamalı ile bir araya gelen Bülent Yağar oyuncuları ve yöneticileri tebrik ederek güzel sonuçlar almalarını diledi.

Bülent Yağar duygularını şöyle dile getirdi:

“ Burada olmaktan çok mutluyum. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin benim için ayrı bir özelliği var. Merhum Mustafa Çelik ve Faruk Taşkınçay ile basketbol oynama fırsatı yakalamıştım. Burada Kuzey Kıbrıs Turkcell takımına bir katkı sağlayabilirsem çok mutlu olacağım. Daha önce de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ikili temaslarda bulunmuştum. Takımımız beni daha önce de Bosna Hersek Finallerine davet etmişti. Oradaki başarının burada da devam etmesini yürekten istiyorum. Kuzey Kıbrıs Engelliler Spor Federasyonu ile güzel bir işbirliğimiz var ve birçok ilke birlikte imza attık. Örneğin ilk kez Engelli Kort Tenisi Milli Takımını da bu güzel işbirliği ile Kuzey Kıbrıs’a götürmüştük. Kuzey Kıbrıs Turkcell Takımını, emeği geçenleri, bu işe ana sponsor olan Kuzey Kıbrıs Turkcell’i, Kuzey Kıbrıs adına yarattıkları farkındalıktan dolayı kutluyor ve teşekkür ediyorum. Buradan çıkacak güzel sonuçların daha çok engelli kardeşimizi sosyal hayata kazandırmak adına etken olacağının unutulmaması gerektiğini bir kez daha hatırlatıyorum. Biz Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu olarak bir parçamız olan Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımına üstlendikleri misyon ve konumlarından dolayı her daim destek olduk ve bu artarak devam edecektir. Bu organizasyonda da en güzel sonuçları alacaklarına inanıyorum ve başarılar diliyorum.”

Kuzey Kıbrıs Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Ahmet Altıntaş da Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkan Vekili Bülent Yağar ile birlikte olmaktan ve bu güzel destekten çok mutlu olduğunu dile getirdi.
Maçtan önce takımla son bir idman yapan Orçun Kamalı, takımın hırslı ve istekli oluşundan memnuniyetini dile getirdi. Kamalı şöyle konuştu: “Ayrıca bizlere destek olmak için burada bulunan TBESF Başkan Vekili Sayın Bülent Yağar ve her zaman yanımızda olan Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesinden Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Ayhan Barış da takımımıza ayrı bir motivasyon sağlamıştır”


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P