BİZİ TAKİP ET!

Eskrim Szabla Kilinskiego Dünya Kupası Başlıyor.

Eskrim Szabla kilinskiego Dünya Kupası Başlıyor.
Polonya’nın Varşova kentinde düzenlenecek olan dünya kupası için millilerimiz hazırlıklarını tamamladı.
Kadınlar Flöre A kategorisinde 17 ülkeden 31, Kadınlar Epe A kategorisinden 16 ülkeden 28, Erkekler Epe A Kategorisinde 17 ülkeden 53 ve Erkekler Flöre A Kategorisinde 16 ülkeden 53 sporcun yer aldığı turnuvada ilk maçımıza 7 Temmuz’da Hakan Akkaya çıkacak.

Açıklamalarda bulunan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Paralimpik Eskrim sporcusu Hakan Akkaya hedefinin madalya olduğunu söyledi.
Akkaya’’ 29 Haziran’dan 6 Temmuz’a kadar dolu bir kamp süreci geçirdik.Büyükler dünya kupası için hazırlıklarımızı tamamladık. Şu anda Epe kategorisinde 8.sırada yer alıyorum. Yarın da kendime güvendiğim bir kategoride maça çıkacağım.Kendimi hazır hissediyorum ve güzel bir müsabaka olacağına inanıyorum. Madalya kazanmak istiyorum ,bunun için elimden geleni yapacağım.’’ifadelerini kullandı.
Ayrıca genelde müsabaka hazırlarında partner eksikliği yaşadığını söyleyen sporcumuz TBESF Başkanı Muaz Ergezen’e teşekkür etti.
‘’ Federasyonumuzun bizler için hazırladığı Varşova kampı sayesinde eksiklerimi giderdiğime inanıyorum. Umarım yarın çıkacağım müsabakada çalışmalarımı göstereceğime inanıyorum. Bizlerle yakından ilgilenen Sayın Federasyon Başkanımız Muaz Ergezen’e Teşekkür ederim’’dedi.

Kafilemiz ise şu şekildedir:
Sporcu Elke Lale van Achterberg ve Hakan Akkaya
Antrenörler Matthijs Rohlfs ve Rumen Kamadzhiev
Fizyoterapist Asude Taman

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P