BİZİ TAKİP ET!

Evde Yaşam Üzerine Yenilikçi Fikirler Maratonu

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Online Genç Ideathon’un konsepti Evde Yaşam Üzerine Yenilikçi Fikirler, gençleri online bir maceraya davet ediyor. 

Koronavirüs tedbirleri kapsamında evde geçirmekte olduğumuz bu zamanlarda Evde Spor, Evde Gönüllülük ve Evde Kişisel Gelişim olmak üzere 3 farklı kategoride evde yaşam üzerine çözümler aranıyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı; ev hayatı ve yaşam dengesini kurmaya yardımcı olacak, evde hareketliliği artıracak, evde geçirilen süre zarfında kişisel gelişimi destekleyecek, gönüllülük faaliyetlerini iyileştirecek ve Bakanlık ile gençler arasındaki iletişimi güçlendirecek çözümleri gençlerle birlikte geliştirmek istiyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı fikrine güvenen tüm gençleri ve genç takımları yenilikçi çözümler geliştirmek üzere online bir maceraya davet ediyor. Ayrıca kazanan takımları büyük ödüller ve sürprizler bekliyor.

Son başvuru tarihinin 10 Mayıs Pazar günü, final günün ise 15 Mayıs Cuma günü olacağı fikir maratonu yarışması hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P