BİZİ TAKİP ET!

Duyurular

Federasyon Başkanı Erkoç Bakan Yardımcısı Yerlikaya’yı Ziyaret Etti

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı makamında ziyaret etti.

Başkan Erkoç, Bakan Yardımcısı Yerlikaya’ya, Federasyon hizmetlerinin önümüzdeki dönem çalışmaları hakkında bilgi verdi ve destek istedi. Engelli sporunu yakından takip ettiğini ve Bakanlık adına verilecek her desteğe hazır olduklarını ifade eden Bakan Yardımcısı Yerlikaya, Başkan Erkoç nezdinde Federasyon yönetimine seçilen yeni ekibi de tebrik etti.

“Asrın güreşçisi unvanını alan milli sporcumuz çok değerli Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Hamza Yerlikaya üstlenmiş olduğu görevle Türk sporunun en büyük şansıdır” diyen Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç, “Sayın Bakan Yardımcımız gerek sporunu ifa ettiği dönemlerde gerekse üstlenmiş olduğu Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığı görevinde Türkiye spor tarihine adını altın harflerle yazan, başarılı ve hepimize örnek bir şahsiyettir. Mütevaziliği ve hoşgörüsüyle her sporcuyu kendisine hayran bırakan uluslararası alanda büyük başarılar kaydetmiş ve ömrünü spora vermiş Sayın Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya, her sporcu için olduğu gibi Federasyonumuz bünyesindeki tüm sporcuların da adeta ilham kaynağıdır. 7’den 70’e tüm sporseverlerin gönlünü ve takdirini kazanan Sayın Bakan Yardımcımız Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu için görüşleri ve düşünceleri bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir ve zat-ı alinin engelli sporuna yaklaşımları ve önerileri bizim için tam bir motivasyon sağlamıştır.

Sayın Bakan Yardımcımızı ziyaret ederek kendisine Federasyonumuzun önümüzdeki dönem çalışma programı ve takvimi hakkında bilgi verdik. Kendisinin engelli sporuna yakın ilgisi ve çalışmalarımıza her türlü katkıyı sağlayacağını bilmek Türk engelli spor camiası için çok önemli bir destektir. Saygı duyduğumuz ve bizler için ayrı bir yeri olan Sayın Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya’ya bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakasından ötürü Federasyonumuz adına çok teşekkür ederim” dedi.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu yönetiminden görevlilerine, çalışanlarına, sporcularına, antrenörlerine ve sporseverlere selamlarını ileten ve önümüzdeki sezonlar için engelli spor camiasına ulusal ve uluslararası müsabakalarda başarılar dileyen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 2. Olağanüstü Genel Kurulunda seçilen yeni yönetimi tebrik etti, çalışmalarında başarılar diledi.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P