BİZİ TAKİP ET!

Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk’ten Millilerimize Tebrik Mesajı

Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk, İrlanda’da düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda ve Çekya’da organize edilen Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi başarı ile temsil eden Milli sporcularımız için tebrik mesajı yayımladı. 

”İrlanda’nın başkenti Dublin’de düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nın son gününde S5 kategorisi kadınlar 50 metre kelebekte gümüş madalya kazanan Sevilay Öztürk ile Sümeyye Boyacı’yı ve S5 kategorisi erkekler 50 metre kelebekte bronz madalyanın sahibi olan Beytullah Eroğlu’nu yürekten tebrik ederim. Milli Yüzücülerimiz kazandıkları madalyalarla bizleri gururlandırdılar. Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden başta Milli Sporcularımız olmak üzere bu başarıda emeği geçen ekibimize teşekkür ediyorum. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”

”Çekya’nın Pilsen şehrinde organize edilen 2018 Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nı; 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplamda dört madalya ile tamamlayan Milli Okçularımızı kutluyorum. W1 Erkekler bireyselde birincilik elde ederek uluslararası arenada bayrağımızı dalgalandıran Milli Okçumuz Bahattin Hekimoğlu’nu, yine aynı kategoride bronz madalya kazanan Naci Yenier’i, Klasik Yay Kadınlarda gümüş madalyanın sahibi olan Merve Nur Eroğlu’nu ve Erdoğan Aygan, Taner Eren ve Bülent Korkmaz’dan oluşan Makaralı Yay Erkek Takımımızı kazandıkları gümüş madalya dolayısıyla yürekten tebrik ederim. Başarıda emeği geçen teknik ekibimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Milli Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”


Arif Ümit Uztürk
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı 

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P