BİZİ TAKİP ET!

Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk’ten Millilerimize Tebrik Mesajı

Federasyon Başkanımız Arif Ümit Uztürk, İrlanda’da düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda ve Çekya’da organize edilen Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi başarı ile temsil eden Milli sporcularımız için tebrik mesajı yayımladı. 

”İrlanda’nın başkenti Dublin’de düzenlenen Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nın son gününde S5 kategorisi kadınlar 50 metre kelebekte gümüş madalya kazanan Sevilay Öztürk ile Sümeyye Boyacı’yı ve S5 kategorisi erkekler 50 metre kelebekte bronz madalyanın sahibi olan Beytullah Eroğlu’nu yürekten tebrik ederim. Milli Yüzücülerimiz kazandıkları madalyalarla bizleri gururlandırdılar. Avrupa Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden başta Milli Sporcularımız olmak üzere bu başarıda emeği geçen ekibimize teşekkür ediyorum. Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”

”Çekya’nın Pilsen şehrinde organize edilen 2018 Para Okçuluk Avrupa Şampiyonası’nı; 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplamda dört madalya ile tamamlayan Milli Okçularımızı kutluyorum. W1 Erkekler bireyselde birincilik elde ederek uluslararası arenada bayrağımızı dalgalandıran Milli Okçumuz Bahattin Hekimoğlu’nu, yine aynı kategoride bronz madalya kazanan Naci Yenier’i, Klasik Yay Kadınlarda gümüş madalyanın sahibi olan Merve Nur Eroğlu’nu ve Erdoğan Aygan, Taner Eren ve Bülent Korkmaz’dan oluşan Makaralı Yay Erkek Takımımızı kazandıkları gümüş madalya dolayısıyla yürekten tebrik ederim. Başarıda emeği geçen teknik ekibimize de ayrıca teşekkür ediyorum. Milli Sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.”


Arif Ümit Uztürk
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı 

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P