BİZİ TAKİP ET!

Federasyon Başkanımız Bayan Milli Takım Kampını Ziyaret Etti

Federasyon Başkanımız TS Basketbol Bayan milli takımımızın Antrenmanlarını yaptığı Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerini ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK, 25-31 Ocak 2016 tarihleri arasında  Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Tesislerinde Antrenmanlarını yapacak olan TS Basketbol U25 Bayanlar milli takım seçme kampını ziyaret etti.

Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sn.Metin KAPLAN ve Yalova İl Jandarma Komutanı Albay Osman ASLAN ilede görüşen Federasyon Başkanımız, daha sonra Yalova Ortopedik Engelliler Spor Kulübü Başkanı Alparslan ERKOÇ, Milli Takım Sporcularımız ve Teknik Ekibimiz ile birlikte Yalova Belediye Başkanı Sn. Vefa SALMAN’ı makamında ziyaret etti.

Sporcularımızın göstermiş olduğu başarıları yakından takip ettiğini, Yalova Belediyesi olarak sporcularımızın her zaman yanlarında olmaya çalıştıklarını ve desteklerinin devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Sn.Vefa SALMAN’a Federasyon Başkanımız’da Federasyonumuz faaliyetleri ve Paralimpik Oyunları hakkında bilgi verdikten sonra engelli sporuna vermiş olduğu destek ve misafirperverliklerinden dolayı Federasyonumuz anısına plaket takdim etti.

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P