BİZİ TAKİP ET!

Federasyon Başkanımız Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri Programına katıldı.

Federasyon Başkanımız Sakarya Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri Programına katıldı.

Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinin düzenlemiş olduğu "Kariyer Günleri" programlarının ilki Federasyon Başkanımız Arif Ümit UZTÜRK’ün katılımı ile gerçekleştirildi.

Yaklaşık 300 öğrenci ile Okçuluk Teknik Kurul Başkanımız Doç. Dr Hakan Kolayiş, Okçuluk Milli Takım Teknik Direktörümüz Nejat Üstün, Eğitim Kurulu Üyemiz Doç.Dr. İpek Eroğlu Kolayı, Antrenörlük Bölüm Başkanı Doç.Dr. Malik Beyleroğlu, Boccia Eğitim Kurul Üyemiz Nesim Yalvarıcı, Adem Erbay ve Sakaryaspor eski Teknik Direktörü Nedim Kurtiç’inde izleyici olarak katıldığı ve 1.5 saat süren interaktif Panel’de Federasyonumuzun faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Federasyon Başkanımız, Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı’na ve emeği geçenlere’de ayrıca teşekkür etti.Duyurular

Türkiye-Özbekistan Maçı Canlı Yayın

24.04.2024 tarihinde saat 17:00’da oynanacak olan Türkiye – Özbekistan hazırlık karşılaşması aşağıdaki linkten canlı olarak yayınlanacaktır.

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Antalya Hazırlık Kampımızdan Kareler

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P