BİZİ TAKİP ET!

Federasyon Başkanımız Sakarya Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ’u Makamında Ziyaret etti..

Federasyon Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Sakarya Valisi Sayın Hüseyin Avni ÇOŞ’u makamında ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Sayın Arif Ümit UZTÜRK ,Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Selim ÖZEN, Mehmet SİRKECİ ve Oğuz CERİK ile birlikte Sakarya Valisi Sayın Hüseyin Avni ÇOŞ’u makamında ziyaret ederek Federasyon çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yönetim Kurulumuza çalışmalarından dolayı başarılar dileyen Sayın Valiye,Federasyon Başkanımızda Ampute Futbol Milli Takım Sporcularının imzalamış olduğu kramponu takdim etti.


Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P