BİZİ TAKİP ET!

Federasyon Başkanımız TRT Genel Müdürünü Ziyaret Etti..

Federasyon Başkanımız Sn.Arif Ümit UZTÜRK, TRT Genel Müdürü Sayın Şenol GÖKA’yı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Sn.Arif Ümit UZTÜRK ve Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Abdullah ÇETİN, İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit KİHTİR, Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol AYDIN, Türkiye Futbol Federasyonu Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer GÜRSOY ve Kurul Üyeleri TRT Genel Müdürü Sayın Şenol GÖKA’yı ziyaret etti.

TRT Genel Müdürü Sayın Şenol GÖKA,TRT‘nin Engelli Futboluna, önemli müsabaka ve organizasyonlarının yanısıra diğer etkinliklerede yer verileceğini ve her zaman yanımızda yer alacaklarının bilgisini verdi. TRT’nin geçmişteki engelli spor faaliyetlerine vermiş olduğu desteğin önümüzdeki günlerde’de devam edeceğinin özellikle altını çizen sayın GÖKA’ya Federasyon Başkanımız’da engelli sporuna desteklerinden dolayı milli takım sporcularımızın imzalamış olduğu Kramponu takdim etti.

Ziyaret ile ilgili resimler aşağıdadır.
Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P