BİZİ TAKİP ET!

Ferit Gümüş milli takıma veda ediyor

Ferit Gümüş milli takıma veda ediyor. 

Tekerlekli Sandalye Basketbol A Erkekler Milli Takımımızın önemli oyuncularından Ferit Gümüş, 28-30 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek ”İstanbul Cup” hazırlık turnuvasında milli takım formasıyla son kez sahaya çıkacak.

200’e yakın kez milli takım forması giyen tecrübeli basketbolcumuz için turnuvanın ilk gününde oynanacak Türkiye-Rusya karşılaşmasının ardından veda töreni düzenlenecek. 

Tekerlekli sandalye basketbolunun önemli isimlerinden Ferit Gümüş, 1981 yılında Mardin’de dünyaya geldi. 2003 yılından beri A Milli Takım kadrosu içerisinde yer alan Gümüş, 2014’te Dünya üçüncüsü, 2017’de Avrupa Şampiyonu olan takımın da bir parçasıydı. 

Ferit Gümüş’e milli takıma vermiş olduğu emeklerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki aktif basketbol hayatında başarılar dileriz. 


Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

AMPUTE FUTBOL 2024-2025 TÜRKİYE KUPASI STATÜSÜ

2024-2025 Sezonunda uygulanacak Türkiye Kupası Statüsü ekte yayınlanmıştır.

Statüye aynı zamanda “FORMLAR” bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 -2025 TÜRKİYE KUPASI MÜSABAKA STATÜSÜ

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Lig Katılım Taahhütnamesi ve Depozito Ücreti Hakkında Önemli Duyuru

Lig katılım Taahhütnamesinin ve Lige ilk kez yeni katılacak Takımlarımızın Federasyonumuz hesabına yatırması gereken Lige Katılım Depozito Ücretinin
01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuz hesabına yatırılması gerekmektedir

Lig katılım Taahhütnamesinin Kulüp Başkanının yanısıra Kulüp Müdürü veya Kulüp Genel Sekreteri ile birlikte çift imzalı olarak imzalamak ve kaşelemek suretiyle Federasyonumuzun tbesf@tbesf.org.tr mail adresine e-posta olarak gönderilmesi, Taahhütnamenin aslının ise kargo / posta yoluyla Federasyonumuza iletmesi gerekmektedir.

Taahhütnamede herhangi bir maddeye Şerh koyan veya Taahhütnameyi ve Lige Katılım Depozito Ücretini 01 Ağustos 2024 tarihi mesai bitimine kadar Federasyonumuza hesabına havale etemeyen Kulüpler Ampute Futbol 2024-2025 sezonu Fikstür çekimine dahil edilmeyecektir.

Ampute Futbol 2024-2025 sezonuna katılacak tüm takımlarımıza önemle duyurulur.

Doldurulması gereken formlar, federasyonumuzun Formlar bölümünde yer almaktadır;

Formlar

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P