BİZİ TAKİP ET!

Finalin adı belli

Ampute Futbol Federasyon Kupası

Ampute Futbol Federasyon Kupası’nda, Ankara Yenimahalle Genç Engelliler Spor Kulübü ve TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü finale yükseldi.

Ampute Futbol Süper Ligi’nde 2013-2014 sezonunu ilk 4 sırada tamamlayan takımların katıldığı organizasyonda, yarı final maçları Ankara’da yapıldı. Ankara Yenimahalle Genç Engelliler Spor Kulübü, İstanbul Özürlüler Spor Kulübü’ü 7-1, TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü de İstanbul Yeditepe Spor Kulübü’nü 4-3 yendi.

Bu sonuçların ardından Ankara Yenimahalle Genç Engelliler Spor Kulübü ve TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü final maçı oynamaya hak kazandı.
Yenimahalle Belediyesi Engelliler Spor Kulübü Tesisleri’nde yarın saat 12.30’da yapılacak final karşılaşmasıyla kupa sahibini bulacak.
İstanbul Özürlüler Spor Kulübü ile İstanbul Yeditepe Spor Kulübü ise yarın saat 10.30’da üçüncülük dördüncülük maçında karşılaşacaklar.

Final maçını yarın maç saatinde TRT 3 Spor kanalından izleyebilirsiniz.

Duyurular

Genç Millilerimiz Junior Camp’a gidiyor.

18-22 Temmuz 2024 tarihleri arasında Belçika’nın Blankenberge kentinde gerçekleştirilecek olan “Junior Camp” etkinliğine ülkemizden 8 sporcu katılacaktır. İlk kafilemiz Ankara’dan yola çıktı. Sporcularımıza başarılar dileriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

SÜPER KUPA STATÜSÜ

2024 Sezonu Süper Kupa statüsü aşağıdadır.

Statüye aynı zamanda internet sitemizin “FORMLAR” bölümünden ulaşılabilir.

2024 SÜPER KUPA

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P