BİZİ TAKİP ET!

Garanti T.S. Basketbol 2013-2014 Sezonu Süper Lig ve 1. Lig Fikstür Çekimi

Garanti T.S. Basketbol 2013-2014 Sezonu Süper Lig ve 1. Lig Fikstür Çekimi

                                                       

                                                  …………………………………..KULÜBÜ BAŞKANLIĞINA

                                                                                                                       ……………

     Dünya Gençler Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası 7-14 Eylül 2013 tarihleri arasında Adana ilimizde düzenlenecektir. Federasyonumuz ve ülkemiz açısından büyük önem verdiğimiz bu şampiyonanın açılışında siz değerli kulüp başkanlarımızı veya görevlendireceği bir kişiyi 2 gece/3 gün tam pansiyon olarak konaklama bedelleri federasyonumuzca karşılanmak üzere, aramızda görmek ve dünya şampiyonası ortamını beraber yaşamaktan ötürü büyük mutluluk duyacağız.

     8 Eylül 2013 Tarihinde saat 10.00’da Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Lig ve 1.Lig’in 2013-2014 sezonunun Fikstür çekimini Adana Sürmeli Otelinde gerçekleştireceğiz. 2013 -2014 sezonunda Fair-play’in öne çıktığı, sahada ve tribünde barış ve saygı ortamının hâkim olduğu bir sezonun ilk adımını hep beraber atacağız.

     Otel rezervasyonlarının yapılabilmesi, organizasyon komitemizin sizlere daha iyi hizmet sunabilmesi, aksama yaşanmaması amacıyla kulüp adına organizasyona katılacak kulüp başkanımızın veya görevlendireceği kişinin iletişim bilgilerini kulüp antetli yazı ile 02 Eylül 2013 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Federasyon büromuza bildirmelerini önemle rica ederim.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Demirhan ŞEREFHAN
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Federasyon Başkanı
  


Program

07.09.2013 14.00 Otele giriş. Sürmeli Otel

07.09.2013 17.00 Açılış töreni Yüreğir S.S.

07.09.2013 19.00 Türkiye-Venezüella maçı Yüreğir S.S

08.09.2013 11.00 Süper Lig ve 1. lig kura çekimi Sürmeli Otel

08.09.2013 14.00. Kulüp Başkanları ile Toplantı. Sürmeli Otel

08.09.2013 19.00 İtalya-Türkiye maçı Yüreğir S.S

09.09.2013 12.00 Otelden ayrılış.

NOT : Bölgesel Lig Müsabakası Kur’a çekimi katılımların netleşmesinden sonra açıklanacak ileri bir tarihte yapılacaktır.

Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P