BİZİ TAKİP ET!

Genç futbolcularımız İngiltere’deki uluslararası turnuvaya katılacak

İngiltere Ampute Futbol Derneği tarafından düzenlenen Ampute Futbol 23 Yaş Altı Uluslararası Turnuvası, 13-14 Temmuz tarihlerinde İngiltere’nin Nantwich kasabasında düzenlenecek. 

Kasabada bulunan bir üniversitenin kampüsünde gerçekleştirilecek turnuvaya Türkiye’nin yanı sıra Polonya ve İngiltere katılacak. 

Milli takım kadrosunda yer alacak 12 genç futbolcumuza Ampute Futbol Junior Milli Takım Başantrenörü Murat Bahar ve Yardımcı Antrenörü İlhan Elmalı eşlik edecek. Millilerimiz yarın İngiltere’ye hareket edecek.  

Milli Takım kafilemiz ve maç programı şöyle: 

Sporcular: İsmail Parlak, Umut Can Günay, Mehmet Erdoğan, Kemal Güleş, Ömer Güleryüz, Hüseyin Yıldırım, Muhittin Kurt, Rüstem Kurhan, Harun Mut, Ömer Can Kara, Ahmet Akkaya, Zülfü Can Derinpınar

Kafile Başkanı: İrfan Çelik
Başantrenör: Murat Bahar
Yardımcı antrenör: İlhan Elmalı
Fizyoterapist: Gürkan Günaydın
Malzemeci: Polat Doğan

13 Temmuz Cumartesi (TSİ)
13:00 İngiltere-Polonya
16:00 Türkiye-Polonya
19:00 İngiltere-Türkiye

14 Temmuz Pazar (TSİ)
10:00 İngiltere-Türkiye
11:30 Türkiye-Polonya
13:30 İngiltere-Polonya


Milli Takımımızın maçlarını izlemek için tıklayınız. 


Duyurular

Federasyon Başkanımızdan Bayram Tebriği

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Tüm Camiamızın bayramını kutladığını dile getirdi.

“Tüm Spor Kulüpleri Başkanları, Yöneticileri, Antrenörleri, Sporcuları, Takımlarımızı ve Milli takımımızı oluşturan destek personelleri, sağlık ekipleri, Hakemlerimiz, Gözlemcilerimiz, tüm kurullarımızın, federasyonumuza destek veren tüm sponsor firmalarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, hayırlı bayramlar dilerim.”

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Sponsorlarımızdan Vestel Yetkilileri Kampımızı ziyaret etti.

Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde Riva’da bulunan Milli Takımımıza Vestel CMO’su-Vestel Pazarlama Genel Müdürü Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Marka İletişim, Deneyim ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Osman Badur moral ziyaretinde bulundu.

Türkiye’nin gururu Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olması için yoğun bir şekilde çalıştığı bu süreçte, Vestel’in üst düzey yöneticileri takımımızı ziyaret ederek moral verdi. Ziyaret sırasında Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Osman Badur, Milli Takımımıza başarılar dileyerek, oyuncuların ve teknik ekibin hedeflerine ulaşmaları için desteklerini sundular.

Duygu Badem Uylukçuoğlu; Vestel olarak, Türk sporuna ve Milli Takımımıza olan desteğimizi sürdürüyor ve bu tür önemli organizasyonlarda milli ruhu ve birliği güçlendirmeye devam ediyoruz. Sporun birleştirici gücüne inanan Vestel ailesi olarak, Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz.

Milli Takımımıza ve teknik ekibine başarılar diler, Avrupa Şampiyonası’nda elde edecekleri başarılar için sabırsızlıkla beklediğimizi belirtiriz.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Lig Üçüncüsü

Bitexen Ampute Futbol 1.Lig Üçüncüsü; Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü, 14 hafta boyunca kıyasıya rekabetin sürdüğü 1.ligde Sezon sonunda 28 puan alarak üçüncü olan Kahramanmaraş Ampute Spor Kulübü Başkanı, yöneticileri ve Sporcularını tebrik ediyoruz. Gelecek sezonda başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P