BİZİ TAKİP ET!

Halter Milli Takımına çiçeklerle karşılama

Halter Milli Takımı yurda döndü

Dubai’de düzenlenen Halter Dünya Şampiyonasına damgasını vuran millilerimiz yurda döndüler.

Dünya rekoru kırarak altın madalya sahibi olan milli sporcumuz Nazmiye Muslu çok çalışmanın karşılığı herzaman başarıdırKazanılan madalyadan daha öte olan birşey var.Umarım kendini eksik gören ve sporla uğraşmaktan kaçınan arkadaşlarıma rol model olmayı başarabiliyorumdur önemli olanda bu dedi.

Milli takım kafilesini federasyonumuz basın sözcüsü Bülent ÜLKÜ havalimanında çiçeklerle karşıladı.Millilerimizle gurur duyuyorum diyen Ülkü, inanıyorumki bu azimle bu başarıların devamı ve daha fazlası gelmeye devam edicektir dedi.


Duyurular

İlk Hazırlık Maçımızda İngiltereyi 2-1 Mağlup ettik.

İlk Hazırlık maçımızda Milli takımımız sahadan 2-1 galip ayrıldı. Takımımızın gollerini 17. ve 36. dakikalarda Ömer Güleryüz kaydederken, İngiltere 50. dakikada Heald Martin’in attığı golle farkı bire indirdi. Karşılaşma bu skorla sona ererken, milli takımımız ilk hazırlık maçında sahadan 2-1 galip ayrıldı.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Hazırlıkları Kapsamında Antalya’da Kampa Giriyor

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonası için son hazırlıklarını yapmak üzere sezon sonu ikinci etap kampını Antalya’da  gerçekleştirecek. Titanic Deluxe Belek Hotel’de 22-29 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan kamp, takımın Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlık maçları da yapacağı bir kamp olacak.

Hazırlık maçı programı şu şekilde:

  • 22 Nisan 2024: Türkiye – İngiltere
  • 24 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan
  • 26 Nisan 2024: Türkiye – Özbekistan

 

Milli takımımıza başarılar diliyoruz.

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımımız Kocaeli Kampını sonlandırdı.

Avrupa Şampiyonasını hazırlıkları çerçevesinde 15-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Kocaeli ilinde hazırlıklarına devam eden Ampute Futbol Milli takımımız buradaki çalışmalarını sonlandırarak ikinci etap kamp için Antalya’ya hareket etti.

 

 

 

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P