BİZİ TAKİP ET!

HALTER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

31 MART – 01 NİSAN  2018 TARİHLERİNDE KONYA’DA YAPILAN TÜRKİYE HALTER ŞAMPİYONASI SONA ERDİ. 
MÜSABAKALARA  13 HAKEM, 30 İDARECİ, ANTRENÖR, REFAKATÇİ, 38 ERKEK, 11 BAYAN SPORCU  OLMAK ÜZERE 92 KİŞİ KATILIM OLMUŞTUR. 

HİZMET VE DESTEKLERİNİ ESİRMEYEN KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN TAHİR AKYÜREK’E,
KONYA  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANI VE  YÖNETİM KURULU ÜYEMİZ OLAN HALTER ASBAŞKANI SAYIN MEHMET ATİLLA ŞİRİN’E , 
ŞAMPİYONAYA EVSAHİPLİĞİ YAPAN GRAND  HOTEL   YETKİLİ VE ÇALIŞANLARINA, 
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ ÖMER ERSÖZ’ E,
MADDİ VEMANEVİ  DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN  İTTİFAK HOLDİNG ‘E,
İL TEMSİLCİMİZ CANER ÖZKAN’A, 
TEKNİK KURUL BAŞKANI VE MİLLİ TAKIM ANTRENÖRÜ ARİF KIRAN’A, 
 HAKEMLERİMİZ İLE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ. 

SONUÇLARI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ. 

GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİ, AŞAĞIDAKİ SONUÇLARA VE YARIŞMA STATÜMÜZE GÖRE DERECEYE GİREMEYEN VE FEDERASYONUMUZCA ÖDEME YAPILMAYAN  SPORCU VE GÖREVLİLERE ÖDEME YAPABİLİR. 

Duyurular

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

Yatırım Finansman ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu arasında Ampute Futbol Milli Takımı forma sponsorluğu konusunda önemli bir iş birliğine imza attık! 🤝

Yatırım Finansman Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen törene Başkanımız Alpaslan Erkoç, Baş Antrenörümüz İsmail Temiz ve Takım Kaptanımız Rahmi Özcan katıldı. Sponsorluk anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyoruz. 🇹🇷⚽️

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

Ampute Futbol Milli Takımı Çorum Belediye Başkanına Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ampute Futbol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası hazırlıkları çerçevesinde 4-16 Mayıs tarihleri arasında Çorum ilinde devam eden hazırlık kampı desteği için Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı ziyaret etti.

Federasyon Başkanımız Alpaslan Erkoç, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini iletti. Kamp süresince sağlanan olanaklar ve desteklerin, takımın Avrupa Şampiyonası’na hazırlık sürecinde büyük bir avantaj sağladığını vurguladılar.

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milli Takım’a başarılar diledi. Aşgın, sporun ve sporcunun her zaman yanlarında olduğunu belirtti ve Ampute Futbol Milli Takımı’nın Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığını ifade etti.

Ziyaretin sonunda Ampute Futbol Milli Takımı, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a Milli takım forması takdim etti.

OKUMAYA DEVAM ET

Duyurular

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

EAFF’tan Hakemlerimize Görev.

Avrupa Ampute Futbol Şampiyonasında görev alan hakemler açıklanırken, listede yer alan ülkeler arasında 3 hakemle en çok temsil edilen ülke konumunda yer aldık. Şehmuz Ünverdi,Cengiz Demir ve Abdulkadir Düzgün Şampiyonada düdük çalacak olan hakemlerimiz. Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz.

OKUMAYA DEVAM ET

Çok Okunanlar

Copyright © 2022 Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu

P